9 سلبریتی آمریکایی که قهوه نمی نوشند؟ آیا قهوه مضر است؟

9 سلبریتی آمریکایی که قهوه نمی نوشند؟

زندایا

زندایا در صبح چه میل می کند؟ خب قطعا یک فنجان قهوه نیست. Zendaya در واقع در مورد نوشیدنی بسیار حساس است. او در کنار قهوه، نوشیدنی های انرژی زا، نوشابه یا آب را دوست ندارد. او در مصاحبه ای با هارپرز بازار در سال 2017 گفت: “من یک آبمیوه می خورم اما آبمیوه افراد فانتزی نیستم. مانند تروپیکانا یا لیموناد – نه فانتزی.” مشخص نیست که آیا زندایا قهوه نمی‌نوشد زیرا طعم آن را دوست ندارد یا کافئین او را بیدار نمی‌کند: “این برای من کاری ندارد.” البته Gen-Z ملکه Zendaya نیازی به خرید قهوه برای حفظ انرژی و انگیزه ندارد.

 

 

تام بردی

دوست نداشتن قهوه یک چیز است، اما هرگز آن را امتحان نکنید؟ این داستان کاملاً دیگری است و داستان تام برادی است. قهرمان 7 بار سوپر بول نه تنها هرگز قهوه نخورده است، بلکه کافئین را به کلی از رژیم غذایی خود حذف کرده است. آلن کمپبل، سرآشپز شخصی برادی و ژیزل در پاسخ به این سوال که از چه موادی استفاده نمی کند، به بوستون گلوب گفت: “نه قهوه. نه کافئین.” و در مصاحبه اخیر با The Dennis and Callahan Show، بردی بیشتر فاش کرد: “من هرگز قهوه یا چیزی شبیه آن نخوردم. فقط هرگز آن را امتحان نکردم.” با توجه به سابقه درخشانش، به نظر می رسد که بردی بدون کافئین خوب عمل می کند.

لیلی کالینز

 

ستاره امیلی در پاریس که سابقاً معتاد به قهوه بود، به تازگی اصلاح شده است و قهوه را به کلی از رژیم غذایی خود حذف کرده است. در عوض، او به چای روی آورده است: لیلی به هارپر گفت: “من چند سالی است که قهوه نخورده ام. به نوعی معتاد شده بودم و کمی وسواس به خرج دادم. اکنون خودم را به دو فنجان چای کافئین دار در روز محدود می کنم.” بازار در مصاحبه ای در سال 2017. او دوست دارد در راه رفتن به باشگاه قبل از تمرین صبحگاهی چای بخورد.

 

سیدنی سوینی

این یک قانون سختگیرانه فقط آب برای سیدنی است. بازیگر نقش کیسی در HBO Max’s Euphoria در مصاحبه اخیر خود در سال 2021 به باستل گفت که هرگز قهوه نخورده است: “من فقط آب می نوشم – به هر دلیلی، وقتی 12 ساله بودم، تصمیم گرفتم فقط آب بنوشم و فقط گیر کردم. با آن.” سیدنی در مصاحبه باستل گفت: «به جای قهوه، اگر خسته باشم، ماهی سوئدی یا هر چیز آدامسی می‌خورم». شاید سالم ترین عادت نباشد، اما حداقل او دوز روزانه آب خود را دریافت می کند.

خالد

این خواننده 24 ساله در تابستان 2021 هواداران را شوکه کرد و در پاسخ به سوال یکی از طرفداران: “سفارش قهوه شما چیست” در توییتی نوشت: “من قهوه نمی‌خورم”. جریان فوری نظرات انتظار می رفت: “چطور قهوه نمی نوشید؟”، “پس چه می نوشید؟”، “آیا کافئین مصرف می کنید؟”. متأسفانه، خالد هرگز به نظرات پاسخ نداد، بنابراین هنوز یک معما است که چرا او قهوه نمی‌نوشد.

 

 

سیمون بیلز

سیمون بایلز، ژیمناستیک المپیک که از طرفداران پرشور صبح‌ها است، واقعاً به قهوه اهمیت نمی‌دهد. سیمون به Women’s Health گفت: «من هرگز قهوه‌خور نبوده‌ام، همیشه تا حدودی آدم صبحگاهی بوده‌ام. سیمون نباید هوس طعم قهوه را داشته باشد، زیرا اگر در حال حاضر بیدار است، آن را ضروری نمی بیند. کاش همه ما می توانستیم با انرژی ای که سیمون دارد بیدار شویم!

زوئی کراویتز

زوئی کراویتز با بازی Seline Kyle/Catwoman در جدیدترین فیلم بتمن، برنامه بسیار شلوغی دارد. در حالی که برای گذراندن روزهای خود به قهوه تکیه می کرد، این بازیگر اکنون به چای روی آورده است. زویی به هارپرز بازار گفت: «قبلاً یک قهوه‌خور بزرگ بودم، اما سعی کردم قهوه را کم کنم. حالا او از چای ماچا یا چای با شیر بادام و عسل لذت می برد. اگرچه کراویتز چند هفته پیش در حال خوردن قهوه دیده شد، بنابراین شاید هنوز به طور کامل آن را رها نکرده است.

 

جردن ممکن است از فنجان استارباکس بنوشد، اما هیچ قهوه ای در داخل آن وجود ندارد. ستاره سریال Gossip Girl Reboot از HBO Max، جردن به Vogue Scandinavia گفت که قهوه نمی‌نوشد. او گفت: “من بارها تلاش کرده‌ام و کارهایی را که برای دیگران انجام می‌دهد انجام نمی‌دهد. احساس می‌کنم فوراً خسته شده‌ام.” قبلی این را بخور، آن را نه! گزارش‌ها نشان می‌دهد که قهوه می‌تواند عوارض جانبی منفی داشته باشد، بنابراین جردن سعی می‌کند با انتخاب چای به جای آن از آن‌ها جلوگیری کند.

 

کیم کارداشیان

در بیشتر موارد، کیم کی از قهوه دوری می کند. او ممکن است هرازگاهی خود را با یک موکا شکلات سفید یا چای لاته سویا از استارباکس پذیرایی کند، اما قهوه بخشی از زندگی روزمره او نیست. وقتی از کیم پرسیده شد که نوشیدنی استارباکس او در برنامه الن شو چه بوده است، کیم گفت: “من واقعاً قهوه نمی‌نوشم. اما اگر مجبور باشم قهوه بخورم تا از خواب بیدار شوم…”. او همچنین در سال 2015 به هارپرز بازار گفت: “من واقعاً اهل نوشیدن قهوه نیستم. آن را دوست دارم و زمانی که واقعاً جت لگ شدم، شاید یک بار در ماه مقداری از آن را بخورم.” قهوه یک اتفاق نادر برای این شهردار واقعیت شو است.

 

منبع : healthline-pt