کاشت مو به روش Super Fue

در آستانه بهار طبیعت و آرزوی بهترین ها برای همراهان عزیز و زیبایی های محترم ، با توجه به افزایش سالانه تعرفه ها در بهار هر سال ، مجموعه کلینیک های سلامت جنینی برای کسانی که قصد کار با نرخ مصوب را دارند از 99 فقط تا 13 آوریل 1400 تا بتوانید با سرعت قبلی کار کنید.

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

کاشت مو سدان ، ابرو و ریش Super FUE جدیدترین و بهترین فناوری در جهان است که دانش و فناوری این روش برای اولین بار در خاورمیانه به طور انحصاری در اختیار گروه پزشکی سدان مد قرار گرفته است.
مجموعه سدان مد مفتخر است که مجری انحصاری این روش کاشت مو در ایران و خاورمیانه است.

کاشت مو
نمونه عکس قبل و بعد از جراحی کاشت مو

تجربه کاشت مو از زبان اروپایی در سدان مد

اولین کاشت مو کاملاً الکترونیکی در خاورمیانه

کاشت مو به روش superfue plus

در این روش کلیه مراحل حذف و کاشت مو با دستگاه هوشمند و الکترونیکی انجام می شود و از 23 دستگاه کاملاً خودکار تشکیل شده است و یکی از بهترین روش های کاشت مو در جهان است.

مراکز کمی در دنیا با دستگاه کاشت مو انجام می دهند و در خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران تنها مجموعه کلینیک های مربوط به جنین سلامت به این فناوری مجهز شده است.

یکی از مهمترین ویژگیهای این روش این است که این دستگاه بهترین پیوندها را با ضخامت مناسب و چند ریشه از بین می برد ، بدون اینکه جای زخمی در محل جمع آوری و آسیب بافتهای زیرین با تراکم 5-7 برابر بیشتر ایجاد کند ، و کاشت مو با دستگاهی بدون آسیب رساندن به فولیکول ها در جهت درست با رعایت خواب و استاندارد و با حداکثر تراکم انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش ، به صفحه کاشت مو به روش fue در وب سایت سدان مراجعه کنید.

نکات مربوط به کاشت مو

راه های دریافت مشاوره رایگان برای کاشت مخاطبین از طریق تلفن از طریق شماره 41936-021 یا 22885890 – 021 تا 95

مشاوره واتس اپ:

خانم آهوندی

خانم محمودوند

خانم موسوی

خانم ارشدی

خانم حسینی

مهمترین مزایای کاشت مو فوق العاده FUE:

دستگاه هوشمند super super FUE توانایی اسکن و شناسایی گرافت های ضخیم و چند ریشه را دارد.این دستگاه کاشت مو عمل برداشت پیوند را با دقت بسیار زیاد انجام می دهد بدون اینکه به ریشه مو آسیب برسد در نتیجه کار. با این روش حداکثر تراکم را در مرحله کاشت 3-4 بار در مقایسه با روش های سنتی گذشته ایجاد می کند.
برای حفظ بافتهای جمع آوری شده از دستگاه super FUE از مجموعه سلولهای بنیادی خود فرد استفاده کنید
کاشت یک خط رشد مو با دستگاه Implant super FUE ، که حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رشد مو را بعد از عمل ایجاد می کند. در این دستگاه کاشت مو بدون نیاز به کوتاهی مو انجام می شود.
بیهوشی سر با دستگاه بدون درد و بدون سوزن انجام می شود Needle Less super FUE و به دلیل اینکه این دستگاه از سوزن استفاده نمی کند بنابراین دردی احساس نمی شود.
کاشت مو با دستگاه بدون سوزن

نیازی به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و به جای بخیه و جای زخم نیست
به دلیل استفاده از لیزر درمانی ، این روش دوره نقاهت بسیار کمتری نسبت به روش های سنتی در گذشته دارد.
موهای کاشته شده سریعتر از روشهای قبلی رشد می کنند در این روش موهای کاشته شده پس از 6-9 ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند ، در حالی که در روشهای قبلی 14 تا 12 ماه طول کشید تا به تراکم کاشته شده برسند.
با طراحی هوشمندانه و هوشمندانه به کمک رایانه ، طبیعی ترین خط رشد مو را ایجاد کنید
استفاده همزمان از لیزر هوشمند فوق العاده FUE برای از بین بردن التهاب ناحیه کاشت مو و ترمیم سریعتر ناحیه کاشت و رشد سریعتر موهای کاشته شده که باعث کاهش دوره بهبودی بعد از جراحی می شود.
امکان برداشتن مو از مناطق دیگر بدون ایجاد جای زخم و خط برش
کل فرآیند فوق العاده FUE فقط در کلینیک های جنین فوق پیشرفته و دارای مجوز تحت هدایت مستقیم اساتید برجسته دانشگاه انجام می شود.
گفتنی است ، به دلیل موفقیت بی نظیر این روش ، تنها روشی است که توسط بیمه ایران تأیید شده است که کلیه اقوامی که از این روش برای کاشت مو استفاده می کنند ، از بیمه ایران ضمانت کتبی دریافت می کنند که در صورت عدم استفاده از شرط ، شرط آن شرط نیست. نتیجه صحیحی از عمل را بدست آورید ، او هزینه های خود را تحمل می کند.

برای تشخیص و طراحی از پیشرفته ترین اسکنر پوست و مو استفاده کنید
دستگاه پیشرفته برای اسکن پوست و مو

نکات و روشهای مدرن برای کاشت مو

فرایند کاشت مو به روش انحصاری super FUE:

اسکن و تجزیه و تحلیل طراحی سر و لیزر خط رشد مو
روش Super FUE: در روز عمل ، پس از مراجعه متقاضی به یکی از کلینیک های تخصصی طرف قرارداد با سدان مد ، پس از گذراندن مراحل پذیرش و ارسال و آماده سازی اولیه و بازدید توسط متخصصان پوست برای شروع عملیات توسط با مراجعه به اتاق متصل به super FUE ، با وارد کردن رمز ورود نامزد به سایت super FUE ، طرح کاشت عمومی مرحله به مرحله ترسیم می شود.

در این مرحله ، با اسکن پوست سر و یک آنالیز کننده کامل مو در منطقه برداشت ، اطلاعات ارزشمندی را به شرح زیر از دستگاه های فوق پیشرفته FUE دریافت خواهیم کرد.

1- طراحی رایانه ای خط رشد مو با توجه به فنوتیپ و استانداردهای کاشت موی آمریکایی

2- اندازه گیری ناحیه کاشت و تعیین تعداد فولیکول های مورد نیاز برای حداکثر تراکم کاشت مو در ناحیه مورد نظر

3- رسم مدل کاشت مو با مشخص نمودن تعداد پیوند مورد نیاز

4- آنالایزر و اسکن از ناحیه رفع موهای زائد ، که پس از آنالیز کامپیوتر اطلاعات ارزشمندی به شرح زیر دریافت می کند:

تعداد کل فولیکول های مو متحرک

تعداد گرافت های دارای چندین ریشه و ضخامت مناسب برای کاشت مو در سدان مد را مشخص کنید
رطوبت ، چربی و خاصیت ارتجاعی پوست و بهترین قسمت برای از بین بردن مو را تعیین کنید
تعیین عمق ریشه مو برای برداشت هوشمند پیوندها بدون آسیب رساندن به ریشه مو ، که منجر به رشد کلیه بافتهای جمع شده و عدم کاشت پیوند بدون ریشه می شود (لازم به ذکر است که دستگاههای دیگر به دلیل عدم اسکن و تجزیه و تحلیل ، عمق ریشه پیوند ناشناخته است و حداقل 20٪ -30٪ از پیوندها به علت آسیب ریشه ندارند و یا رشد بعد از عمل ندارند ، اما در روش super FUE ، به دلیل عمق ریشه ها ، تقریباً 100٪ از پیوندها محصول رشد می کند و هیچ حمایتی ندارد.)
تعیین درصد موهای سفید و سیاه در ناحیه رفع مو برای از بین بردن هرچه بیشتر موهای سیاه
تعیین منبع خون زیر جلدی برای جلوگیری از نکروز پوست
معاینه کامل پوست برای رد هرگونه بیماری پوستی و قارچی و …
پس از تمام مراحل تخصصی اسکن با دستگاه های فوق پیشرفته FUE ، اطلاعات برای تجزیه و تحلیل نهایی و تعیین روش کاشت مو در سایت مرکزی super FUE بارگذاری می شوند.

آماده سازی برای استخراج واحدهای فولیکولی مو

سپس پس از اخذ تأییدیه از متقاضی ، چندین سانتی متر مکعب خون گرفته می شود تا سلولهای بنیادی جداگانه جدا شود و بافت بیمار حفظ شود. خون جمع شده در یک دستگاه فوق العاده FUE قرار می گیرد ، که بعد از نیم ساعت سلولهای بنیادی جدا شده آماده است ، که در عمل برای حفظ بافت بیمار استفاده می شود.

پس از اتمام طراحی ناحیه کاشت و خط رشد ، کل پوست سر با دستگاه DBD پلاسما ضدعفونی می شود تا تمام میکروب ها و آلودگی های پوست سر از بین بروند.

استخراج فولیکول های مو از مناطق اهدا کننده

بعد از اتمام طراحی ناحیه کاشت و خط رشد ، بیهوشی با دستگاه بیهوشی جدید Needel Less super FUE انجام می شود ، یکی از مزایای این دستگاه فاقد سوزن بودن است ، همانند روش های قبلی بیهوشی مو در قسمت برداشتن ، از بیهوشی با سرنگ های عمیق و سوزن های تزریق استفاده می شود ، که نه تنها باعث درد شدید بلکه به ریشه مو نیز آسیب می رساند.

در مرحله بعدی منطقه برداشت را با دستگاه super FUE آماده خواهیم کرد که مجهز به سنسور هوشمند است و با توجه به تجزیه و تحلیل خط رشد و تعیین عمق ریشه مو ، جمع آوری فولیکول های اسکن شده را شروع می کنیم حداکثر ظرفیت از نظر ضخامت. و چند ریشه هستند.

گفتنی است در این مرحله به دلیل هوشمند بودن دستگاه و آنالیز رایانه ای و مشخصات عمق ریشه مو ، حداکثر قدرت پیوندهای چند ریشه (4 تا 5 برابر بیشتر) بدست می آید.

به دلیل حیله گری تیغه برش ، دستگاه super FUE آسیبی به ریشه موهای جمع شده وارد نمی کند و به دلیل روش منحصر به فرد برش ، پارچه جمع شده با کمترین آسیب در کمترین زمان ممکن جوشکاری و ترمیم می شود بدون جای زخم. پیدا کردن.

پیوند فولیکول مو

در مرحله کاشت ، ریشه مو به طور کاملاً طبیعی و بدون آسیب رساندن به ریشه موهای جمع شده به روش کاملاً طبیعی و با فاصله بسیار نزدیک از یکدیگر کاشته می شود و این باعث می شود

نتایج کاشت مو چه موقع دیده می شود؟
موهای کاشته شده در چند روز اول پس از کاشت مو شروع به رشد و رشد می کنند. حدود یک ماه بعد ، مو به حالت استراحت درآمده و می ریزد.

کاشت موهای کاشته شده طی 2 ماه پس از کاشت مو به تدریج و به آرامی آغاز می شود و این روند می تواند از 6 تا 8 ماه طول بکشد. به محض رشد موهای کاشته شده ، می توان آن را شست ، برش ، خشک کرد و تا آخر عمر از آن لذت برد.

به عنوان یک قاعده کلی ، انتظار می رود 50٪ از موهای کاشته شده پس از 5 ماه ، 80٪ در 8 ماه و نتیجه نهایی پس از 12 تا 24 ماه رشد کند.

هزینه کاشت مو

برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو و روش مناسب کاشت مو می توانید در ساعات کاری درمانگاه با شماره های 41936 (021) ، 95-22885890 (021) تماس بگیرید و مشاوره حضوری رایگان در تهران دریافت کنید. اما اگر نمی توانید شرکت کنید ، می توانید از طریق فرم بازدید آنلاین یا تلگرام به شناسهroyanmoobot و WhatsApp پیام ارسال کنید و عکس سه منطقه جلو ، بالا و عقب را ارسال کنید تا پس از معاینه توسط یک متخصص ، ما مشاوران در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می دهند.

نکات رایگان کاشت مو

برخی از مشاوره های ارائه شده در مرکز تماس سدان مد شامل موارد زیر است:

مشاوره تلفنی رایگان
قیمت فعلی مو ، ابرو و … را اعلام کنید
اعلام تخفیف های جدید مو ، ابرو و …
کاشت مو به صورت اقساطی
هزینه کاشت مو به حدی است که به صورت کاشت مو بصورت اقساطی قابل ارائه است. اما در این بین باید توجه داشت که سدان مد یکی از بهترین مراکز کاشت مو است که در زمینه کاشت موی قسطی گام برمی دارد ، زیرا شرایط کاشت موی قسطی را به گونه ای ایجاد کرده است که افراد برای قادر به پرداخت سهم باشد.

ضمانت کتبی کاشت مو

این بیمه مسئولیت کیفیت خدمات کاشت مو بیمه شده است ، به این معنی که اگر بیمه شده در نتیجه نقص کیفی محصولات کاشته شده و خدمات در صورت عدم رشد (80٪) انجام شود ، هشتاد درصد موهای کاشته شده در خسارت از یک تا شش برای مدت حداکثر یک سال. پس از انجام مسئولیت بیمه گر ، بیمه گر تا حدود تعهدات مشخص شده در قرارداد و با توجه به عناصر مشخص شده در ضمانت بیمه گر پرداخت خواهد کرد.

کاشت ابرو

بسیاری از افراد پس از چند سال از ابروهای کم پشت و نازک خود خسته شده و به دنبال راهی برای ترمیم دائمی موهای ابروهای خود هستند. به همین دلیل امروزه کاشت ابرو بسیار محبوب است.

کلینیک سدان مد با استفاده از کاشت ابرو با دستگاه کاملاً الکترونیکی Super FUE plus که مدرن ترین روش جهانی برای کاشت مو و ابرو است ، بهترین خدمات را به داوطلبان ارائه می دهد. همچنین با استفاده از این دستگاه کاشت ابرو در مدت زمان بسیار کوتاه تری با تراکم بیش از 7 برابر انجام می شود و نتایج کاشت کاملاً طبیعی ، در جهت مناسب و با همان چگالی انجام می شود .

برای دیدن تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو به گالری تصاویر موجود در سایت مراجعه کنید. اگر به فکر کاشت ابرو هستید ، حتما این مقاله را بخوانید تا با دستگاه و روش مناسب انجام شود.

کاشت مو در زنان

موهای پرپشت یکی از مهمترین عواملی است که در زیبایی به ویژه زیبایی خانمها تأثیرگذار است بعضی از افراد به دلایل مختلف مانند وراثت ، هورمونها یا پیری ریزش شدید دارند و از کم پشت شدن مو رنج می برند.

معمولاً خانم هایی که موهایشان ضخیم نیست ، به دنبال راهی برای حل مشکل خود هستند ، به همین دلیل کاشت مو بین خانم ها بسیار رایج شده است.

برای دیدن تصاویر قبل و بعد از کاشت مو در خانم ها به گالری تصاویر در سایت مراجعه کنید.

کاشت سبیل و ریش

داشتن ریش کامل برای آقایان بسیار مهم است و بسیاری از مردان ایرانی به ریش و سبیل ضخیم علاقه مند هستند. کاشت ریش کاملاً شبیه کاشت مو است ، اما کاشت ریش باید در جهت رشد مو یا اصطلاحا زاویه خواب مو دقت کند. اگر این موارد در نظر گرفته شود ، کاشت ریش بسیار دقیق و طبیعی خواهد بود.

در کلینیک های سدان مد ، به منظور طبیعی جلوه دادن نتایج ، مدل طبیعی رشد موی بیمار مورد مطالعه قرار گرفته و سپس طرحی از مدل ریش و سبیل کاشته شده وی ساخته می شود ، بنابراین نتایج بدست می آید به عنوان مشابه .

برای دیدن تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل ، به گالری تصاویر در سایت مراجعه کنید.

مرجع اصلی کاشت موی ایران و تهران : https://is.gd/X5TRTg