پر کردن و ترمیم دندان: کامپوزیت، آمالگام، سرامیک و بررسی هزینه – کلینیک دندانپزشکی سروش

ترمیم دندان با پر کردن دندان یک درمان دندانپزشکی شایع می باشد که افراد در هر سنی از کودکان تا بزرگسالان ممکن است از آن استفاده کنند. روش های مختلفی برای درمان دندان پوسیده وجود دارد؛ اما رایجترین راه پر کردن دندان پوسیده است. آمالگام یکی از رایجترین مواد پر کننده مخصوص دندان های عقب میباشد که از مواد مختلفی همچون نقره، قلع، روی و مس تشکیل شده است.

4. آیا احتمال افتادن مواد پر کننده کامپوزیتی از روی دندان وجود دارد؟ 1. آیا مواد ترمیم کننده همرنگ دندان مانند آمالگام دارای جیوه می باشند؟ شما حدود یک ساعت بعد از پر کردن دندان های خود با مواد همرنگ، می توانید شرایط عادی را در پیش بگیرید . آمالگام تفاوت رنگ قابل توجهی با رنگ بخش طبیعی دندان که آن را احاطه کرده است دارد بنابراین توجه ها را به خود جلب میکند. بعضی از نقاط دندان که تغییر رنگ پیدا کرده است، نشان دهنده پوسیده شدن می باشند، اما همه تغییر رنگ ها به معنای پوسیدگی نیستند.

اگر تاکنون بخاطر عدم ترمیم دندان شکسته خود احساس کمبود اعتماد به نفس پیدا کرده اید؟ حال اگر این مشکل برای دندانهای جلو (قدامی) رخ دهد تاثیر بسیار زیادی بر روی اعتماد به نفس فرد میگذارد. ایمپلنت دندان همان جایگزین دندان مصنوعی به جای دندان از دست رفته است که با آن علاوه بر رفع نازیباییهای دندان بیش ازحد پوسیده شاهد پیشرفت چشمگیر عملکرد دندان خواهید بود. در ادامه این روش ترمیم دندان با انواع مواد پر کننده مانند کامپوزیت ونیر دندان و آمالگام که برای اصلاح طرح لبخند نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند، شرح داده می شود.

اگر تصمیم قطعی خود را برای این کارها گرفته اید، خواندن این مقاله به شما بسیار کمک می کند. اگر میخواهید بدانید که دندانپزشکی زیبایی چگونه میتواند به لبخند شما زیبایی ببخشد ادامه مقاله را از دست ندهید. دندانپزشكی زیبایی چیست و چگونه به شما و دندان هایتان زیبایی میبخشد؟ در واقع، تنها هدف اصلی این کار حفظ دندان های طبیعی است تا نیاز شما به جایگزین دندان طبیعی به حداقل برسد. استحکام ماده آمالگام بیشتر از ماده کامپوزیت است بنابراین برای دندان های عقبی که فشار زیادی نسبت به دندان های جلویی تحمل می کنند، مناسب تر است. با انجام ترمیم در مدت زمان بیشتری می توانید از دندان آسیب دیده استفاده کنید و یا لازم نیست بابت ظاهر بد دندان ها خجالت زده باشید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترمیم دندان زنان باردار.