پرده ها – با بازگشت مخاطبان با جنجالی ، سینماها با مشکل جدیدی روبرو می شوند | کسب و کار

منT در حال چرخش است یک وقفه طولانی است. سینماهای سراسر غرب در ماه مارس تعطیل شدند و علی رغم تلاش برای بازگشایی در تابستان ، گیشه هنوز بهبود نیافته است. از 9 اکتبر Cineworld ، دومین زنجیره بزرگ جهان ، 536 سینمای Regal در آمریکا و 127 نمایندگی انگلیس را به طور موقت تعطیل می کند. AMC، بزرگترین ، ساعات شروع کار در برخی از سینماهای اودئون در انگلیس را کاهش می دهد.

در اوایل همه گیری ، مشکل مخاطبان بود. در ماه مارس ، “Onward” دیزنی متلاشی شد ، زیرا مردم از تنفس هوای چرخان با جمعیت غریبه امتناع ورزیدند. وقتی دولت دستور داد سالن های نمایش را تعطیل کنند ، یا بسته های خردکن و محدود کننده های ظرفیت تجدید سود را تحمیل کنند ، مشاغل سخت تر شد.

از آنجایی که کشورها از محدودیت ها کاسته اند و مخاطبان آماده بازگشت هستند ، سینماها برای نمایش آنها چیز کمی پیدا می کنند. در چین ، جایی که به نظر می رسد covid-19 تحت کنترل است ، استودیوها اقدام به از دست دادن بازدیدها کرده اند. اما در حالی که بسیاری از بازارها ، از جمله نیویورک و کالیفرنیا ، تعطیل مانده و تماشاگران سینما محتاط هستند ، هالیوود در معرض خطر فروش فیلم های برتر پرهزینه قرار نخواهد گرفت. بیشتر عناوین بزرگ به تعویق افتاده اند (نمودار را ببینید). آخرین قطره برای Cineworld تصمیم در 2 اکتبر توسط بود MGM و Universal Pictures برای به تأخیر انداختن “No Time to Die” ، آخرین نویسنده جیمز باند ، از نوامبر تا آوریل 2021. تا روز کریسمس ، زمانی که “Wonder Woman 1984” ساخته برادران وارنر برای نجات سوار می شود ، هیچ نسخه بزرگی در نظر گرفته نشده است.

مطالب جدید دیدنی  ✔️دانلود سریال دودکش ۲ با کیفیت Full HD ✔️ اعتراض محمدحسین لطیفی

ممکن است خیلی دیر شده باشد. حضور قبل از covid-19 در حال کاهش بود. برای متمایز کردن یک شب حضور در سینما از یک شب با نتفلیکس ، سینماها با گارسون هایی که با همبرگر به تماشاچیانی می نشینند که در صندلی های تختخواب دوربسته می شوند ، مالتی پلکس های مبهم ساخته اند. این کمک کرد تا بدهی ها جمع شود: AMCارزش 10 میلیارد دلار بیش از شش برابر سود ناخالص عملیاتی سال گذشته بود. نسبت Cineworld تقریباً به همین اندازه بود.

9 ماه بدون درآمد حاصل از انتشارهای بزرگ فاجعه بار خواهد بود. انجمن ملی دارندگان تئاتر آمریکا پیش بینی کرده است که از هر ده شرکت کوچک یا متوسط ​​سینمایی ، هفت شرکت بدون وثیقه ، که از کنگره خواسته است آن را اعطا کنند ، از بین می روند. هر دو AMC به اعتقاد مودی ، آژانس رتبه بندی و Cineworld به طور پیش فرض ورشکستگی می کنند یا پرونده خود را اعلام می کنند.AMC می تواند تا ژانویه پول نقد خود را تمام کند. قیمت سهام اپراتورهای غربی امسال افت کرده است و اکنون به اندازه یک پنجم پنج سال پیش ارزش دارد. (چینی ها عملکرد بهتری داشته اند.)

روسای سینما از استودیوها خواسته اند که این فیلم ها را ادامه دهند. اریک ولد از بی. ریلی ، یک بانک سرمایه گذاری ، می گوید هالیوود ممکن است نیاز داشته باشد “برای تغذیه صنعت ضربه ای بزند و” از هم پاشیده نشود “. برادران وارنر با انتشار “Tenet” در تابستان یکی از آنها را گرفتند. با فقط 45 میلیون دلار خرید در گیشه آمریکا ، ممکن است هیجان علمی تخیلی به هم نخورد. و استودیوها توانایی خیرات را ندارند. دیزنی اخیراً 28000 کارگر را از پارکهای موضوعی مورد علاقه خود اخراج کرد.

مطالب جدید دیدنی  گهواره به میز - کره جنوبی می خواهد مادران برای تقویت نیروی کار کار کنند. | آسیا

یک روز فیلمهای محبوب برمی گردند. حتی در آن زمان ، سینماها مجبور می شوند سرمایه گذاری ها را به تعویق بیندازند ، قیمت ها را بالا ببرند و شعبات خود را ببندند تا ترازنامه خود را تأمین کنند – درست همانطور که بینندگان دلایل بیشتری برای ماندن در خانه دارند. متوسط ​​خانوار آمریکایی در چهار سرویس جریانی مشترک است ، Deloitte ، مشاور مشاوره. استودیوهای فیلم در حال چانه زنی هستند که چه مدت فیلم ها به طور انحصاری در سینما نمایش داده می شوند. AMC اخیراً به یونیورسال اجازه داده شده است تا در ازای دریافت سهمی از خریدها ، اکران های آینده را فقط پس از سه آخر هفته در سینما به صورت آنلاین انجام دهد. حتی اگر covid-19 آن را کاملاً خرد نکند ، به احتمال زیاد صفحه بزرگ بسیار کوچکتر خواهد شد.

یادداشت سردبیر: برخی از پوشش های covid-19 ما برای خوانندگان رایگان است اکونومیست امروز، خبرنامه روزانه ما. برای اطلاعات بیشتر و ردیاب همه گیر ما ، به مرکز ما مراجعه کنید

این مقاله در بخش کسب و کار چاپ چاپ تحت عنوان “پرده ها” ظاهر شد

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد