هدف از خرید پیج اینستاگرام چیست؟

فضای کسب و کار اینستاگرام فضایی است که هیچ یک از مشتریان و مدیران یکدیگر را به طور کامل نمی شناسند. آنها تنها در یک فضای بسته و مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار خواهند کرد، بنابراین اعتماد به آن بسیار دشوار خواهد بود. اما راه حل چیست؟

تعداد فالوورها معیار اصلی است که مشتری می تواند به راحتی به شما اعتماد کند. همچنین راه های موثری برای جذب فالوورهای بیشتر وجود دارد.

خرید و فروش پیچ اینستاگرام یکی از مهم ترین روش هایی است که در این زمینه به شما کمک می کند. با تعداد فالوورهای بیشتر، مطمئناً کاربران در این زمینه اعتماد بیشتری خواهند داشت.

 

نکاتی که قبل از خرید صفحه اینستاگرام باید بدانید

هنگام خرید یک صفحه اینستاگرام، دو گزینه دارید: خرید یک صفحه از یک شرکت یا خرید آن از یک فرد مستقل. معمولاً خرید از شرکت ها خطر جعلی بودن فالوور را به همراه دارد، اما در مورد افراد واقعی که سابقه فعالیت آنها را می دانید، این احتمال بسیار کم است. در زیر به چند نکته مهم در مورد خرید صفحه می پردازیم.

• تاریخچه صفحه را در مورد مالک صفحه، دنبال کنندگان و نظرات بررسی کنید. اگر صاحب صفحه یک شخص واقعی باشد بهتر است تا یک ربات

• بر اساس محتوایی که در صفحه نمایش می دهید، یک صفحه جدید بخرید. صفحه ای که خریداری می کنید ممکن است فالوور واقعی داشته باشد، اما آنها علاقه ای به کسب و کار شما نداشته باشند و شما را آنفالو کنند. به عنوان مثال، مطالب قبلی در مورد مد و لباس است و مطالب در مورد کالاهای خانگی یا مصرفی جدی است و دنبال کننده علاقه ای به آن سبک ها ندارد.

• یک قرارداد خرید تهیه کنید که شامل مواردی مانند هویت فروشنده، تاریخ امضای قرارداد و تحویل صفحه، توضیحات محصول یا خدمات، روش پرداخت، روش تحویل صفحه و توافقنامه باشد.

 

آیا خرید صفحه اینستاگرام قانونی است؟

امروزه خرید و فروش پیچ در اینستاگرام بسیار رایج است و کاربران برای ارتقای سطح کسب و کار خود این کار را انجام می دهند. زیرا تبلیغات اینستاگرامی موثرترین و کارآمدترین روشی است که نقش مهمی در ارائه خدمات و محصولات شما دارد. اما قبل از هر کاری بهتر است با نکات خرید پیچ ​​برای اینستاگرام آشنا شوید. زیرا خرید و فروش در فضاهای مختلفی صورت می گیرد. مثلا خرید پیچ ​​دیواری در اینستاگرام نمونه ای از این موارد است.

اما یک سوال بسیار مهم که بیشتر کاربران را نگران می کند قانونی بودن این خرید و فروش است. یکی از عادات خوب یا شاید بد بسیاری از افراد بی اعتمادی به اکثر مشاغل مجازی در قالب اینستاگرام است.

اما اگر در قانونی بودن این کار شک دارید باید گفت که هیچ ضمانت رسمی برای این کار وجود ندارد. اگر پیچ اینستا را به این فکر می‌کنید که در صورت بروز مشکل می‌توانید آن را از طریق اینستا برطرف کنید، بدانید که اینستاگرام هرگز این مشکل را ردیابی نخواهد کرد.

 مهم ترین نکات امنیتی هنگام خرید صفحه اینستاگرام چیست؟

اگر تصمیم به خرید پیج دارید، بهتر است هنگام خرید پیج اینستاگرام با نکات امنیتی آشنا شوید.

• ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده

• حذف از صفحه فیس بوک مالک قبلی

• نام کاربری و رمز عبور را تغییر دهید

• استفاده از ابزارهای اعتبارسنجی برای شناسایی دنبال کنندگان جعلی، مانند وب سایت IG Audit، وب سایت HypeAuditor و وب سایت Social Audit Pro.

 

 

مزایای خرید صفحه اینستاگرام چیست؟

• مهم ترین دلیلی که اکثر افراد برای خرید صفحه اینستاگرام اقدام می کنند، شروع قوی است. رقبای زیادی در این شبکه اجتماعی وجود دارد و جلب توجه و فروش محصولات در بین این رقبا تقریبا سخت است و ممکن است پس از مدتی دلسرد شوید و این شبکه اجتماعی را به کلی ترک کنید. همانطور که در مقدمه گفتیم، گرفتن فالوور ارگانیک فرآیندی است که زمان بر است و اگر به دنبال روشی سریع هستید، خرید یک صفحه می تواند چندین مرحله شما را بدون زحمت خاصی و هزینه کمی بالا ببرد.

• با خرید یک صفحه می توانید در زمان صرفه جویی کنید و تلاش خود را صرف تکنیک های بازاریابی برای رونق کسب و کار خود کنید.

• وقتی صفحه ای با فالوورهای فعال خریداری می کنید و آن فالوورها پست های شما را لایک می کنند و نظر می گذارند. اینستاگرام به طور خودکار این پست را به فالوورهای خود نشان می دهد و این چرخه باعث افزایش فالوور می شود.

• زمانی که اکثر افراد از یک صفحه اینستاگرام بازدید می کنند، اولین چیزی که توجه آنها را جلب می کند تعداد فالوورهای صفحه است. اکثر صفحات تجاری که فالوورهای کمی دارند، فروش کمتری دارند، زیرا آن صفحه به تازگی ایجاد شده است و از نظر کاربران محبوبیت چندانی ندارد. خرید صفحه ای با تعداد فالوور زیاد شما را در صحنه رقابت قدرتمند نشان می دهد و اعتبار بالایی به برند شما می بخشد.

منبع مطلب : منیبان