Kickstart – موتورهای هندی رویال انفیلد جهانی می شوند | کسب و کار

دESPITE THE هوای پاییزی ، گروهی در مقابل نمایندگی Iron Horse Royal Enfield ، یک ساختمان سنگی کوچک واقع در تپه های کانتیکت ، جمع شده اند. زنی روی موتور سیکلت نشسته و موتور تک سیلندر آن با صدای مشخصی در حال لرزیدن است. در پنجره یک مدل کروم و مشکی قابل توجه به نظر می رسد مانند آنچه در کارخانه اصلی Enfield در Redditch در بریتانیا میدلندز در اوج شکوفایی شرکت در دهه 1950 وجود داشت.

انفیلد که قدمت آن به سال 1901 باز می گردد ، دارای طولانی ترین طول عمر در بین تولیدکنندگان موتورسیکلت است. اما Iron Horse فقط فروش دوچرخه های خود را از سال 2018 آغاز کرد و این نام در آمریکا و سایر بازارهای خارج از هند نسبتاً ناشناخته مانده است. عملیات اصلی این شرکت در انگلیس در سال 1970 بسته شد. باقیمانده بازمانده هندی پیش از احیای خیره کننده ای که شاهد رشد سالانه فروش 31،000 دستگاه در سال 2006 به بیش از 800،000 مورد در سال 2019 بود ، همین مسیر را طی می کرد و ارزش شرکت مادر Enfield ، ایچر موتورز ، تراکتورسازی را از چند مورد تغییر داد. صد میلیون دلار به 8.5 میلیارد دلار. اکنون این شرکت در حال شتاب گرفتن به دنیای گسترده تر است.

Enfields یک عقب گرد است ، فاقد حاشیه های مدرن و با ظاهری یک دوچرخه کلاسیک. موتورهای مختلف از 350 سی سی تا 650 سی سی برای هند بزرگ است اما در مقایسه با ماشین آلات شرکت هایی مانند Triumph و بی ام و. انفیلد از ورود به بزرگترین قسمت بازار هند ، که مخصوص دوچرخه های کوچک و ارزان است ، امتناع ورزید و سعی در ساخت ماشین آلات گران قیمت و پر فناوری که دوچرخه سواران به طور معمول در کشورهای ثروتمند به دنبال آن هانکر می کنند ، نخواهد داشت. پیشرفت ها بدون تضعیف صدا ، احساس و ظاهر موجود ، نواقص مکانیکی را برطرف کرده اند. سیذارتا لال ، رئیس ایچر می گوید ، آنها باید “هر آنچه را که نیاز دارید و هیچ کاری را که نیازی ندارید” فراهم کنند.

مطالب جدید دیدنی  دولت متزلزل ایران ممکن است عقب نشینی کند

یک نتیجه از این روش این است که تولید محدود به تعداد محدودی از موتورسیکلت های ساده است که در حجم بالا تولید می شوند که باعث افزایش صرفه اقتصادی می شود و سودآوری را با قیمت پایین امکان پذیر می کند. گرانترین Enfield در آمریکا 6400 دلار است که باعث می شود دوچرخه ها در بازار بالقوه گسترده تری قابل دسترسی باشند. ماشین آلات هارلی دیویدسون که در سال های اخیر با افت فروش روبرو شده اند ، اغلب بیش از سه برابر هزینه دارند.

انفیلد قصد دارد 20٪ از تولیدات خود را به خارج از کشور بفروشد. طی پنج سال گذشته ، 700 نمایندگی در سراسر جهان به 1600 مورد در هند اضافه کرده است. صادرات در سال منتهی به پایان مارس و ژوئن دو برابر شد و به 39000 واحد رسید ، البته یک ماه عجیب و غریب به دلیل قفل شدن covid-19 ، یک موتورسیکلت Enfield 650 سی سی در بالای جدول فروش انگلیس قرار گرفت.

نشانه اینکه ممکن است به عنوان یک صادر کننده موفق شود این است که دوچرخه ها به بخشی از فرهنگ محبوب خارج از هند تبدیل می شوند. به عنوان مثال دفترچه خاطرات یوتیوب توسط یک زن جوان هلندی ، با خرید Enfield در دهلی توسط وی آغاز می شود و سفر او به هلند را دنبال می کند. بیش از 100000 نفر مشترک پست های او هستند. اشتیاق برای عبور از مرزها نه تنها توسط انفیلد بلکه ظاهراً مشتریان آن نیز مشترک است.

این مقاله در بخش کسب و کار چاپ چاپ تحت عنوان “شروع کار”

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد