بایدن در صورت پیروزی در انتخابات ایالات متحده

می تواند با “شکاف سبز” روبرو شود

در حالی که انتخابات ایالات متحده هنوز در تعادل نیست ، پیروزی جو بایدن ، دموکرات ، با نوید پیوستن مجدد ایالات متحده به توافقنامه آب و هوایی پاریس ، همانطور که وی قول داده است در اولین روز ریاست جمهوری خود ، این کار را انجام دهد. اما انجام این کار باعث افزایش شکاف نه تنها بین رأی دهندگان ناراضی دونالد ترامپ که می خواهند از مشاغل سنتی در نفت و گاز محافظت کنند ، بلکه از سوی افراد مترقی حزب خود که برای دستیابی به یک توافق جدید سبز فشار می آورند ، باشد.

تبلیغات

ادامه مطلب

در حالی که شمارش آرا پس از یکی از پر سر و صداترین انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ادامه یافت ، ایالات متحده اولین کشوری بود که از تعهدات بین المللی اقلیم سازمان ملل متحد موسوم به توافق نامه پاریس خارج شد.

جو بایدن انتقاد کرد این حرکت و قول داد که آب و هوا را در اولویت قرار دهد.

بایدن در توئیت خود نوشت: “امروز ، دولت ترامپ رسما توافق نامه آب و هوای پاریس را ترک کرد. و دقیقاً در 77 روز ، یک دولت بایدن دوباره به آن می پیوندد.” سوگند ریاست جمهوری در تاریخ 20 ژانویه.

امروز ، دولت ترامپ رسما توافق نامه آب و هوای پاریس را ترک کرد. و دقیقاً در مدت 77 روز ، یک دولت بایدن دوباره به آن ملحق می شود. https://t.co/L8UJimS6v2

– جو بایدن (JoeBiden) 5 نوامبر 2020

بایدن ، در صورت پیروزی در رقابت های ریاست جمهوری ، می تواند فرمانی را برای بازگشت به پیمان امضا کند و ایالات متحده را به 187 کشور دیگر که قبلاً در این توافق نامه امضا کرده اند ، اضافه کند. انتخابات از هر راهی که باشد ، می تواند سیاست بین المللی تغییر اقلیم را ایجاد یا از بین ببرد ، به ویژه که ایالات متحده دومین عامل انتشار گازهای گلخانه ای در پشت چین است.

بایدن نیز پیشنهاد کرده است برنامه 1.7 تریلیون دلاری که متمرکز بر انرژی پاک ، مشاغل سبز و با هدف برق فاقد کربن تا سال 2035 و انتشار خالص صفر تا سال 2050 است. صنعت سوخت ، اکسیژن بیشتری را به نظریه های مورد تأیید منکر تغییر اوضاع و کاهش حفاظت از محیط زیست می دهد.

امضای پیمان پاریس همچنین می تواند به هدایت گفتگوهای جهانی در مورد تغییر اقلیم و تأکید مجدد بر نقش ایالات متحده به عنوان یک رهبر جهانی کمک کند. .

می بوو ، مدیر اجرایی گروه حامی جهانی محیط زیست 350.org مستقر در کالیفرنیا ، در مصاحبه با USA Today گفت که عدم رهبری ایالات متحده در زمینه آب و هوا در طولانی مدت سایر مناطق جهان را به خطر می اندازد همکاری ، مانند t حمله و حقوق بشر.

مطالب جدید دیدنی  لیپوساکشن چیست و عوارض لیپوساکشن کدامند؟

“نتیجه نهایی انتخابات هرچه باشد ، ایالات متحده را محاسبه نکنید” ، “میلیون ها آمریکایی وجود دارد که این عقبگرد را رد می کنند ، به عدالت اقلیمی متعهد هستند و خواستار این هستند که ایالات متحده … اهداف پاریس را حفظ می کند و فراتر از آن می رود. “

اما رسیدن به آنجا چالش های خود را خواهد داشت.

نه تنها ایالات متحده نیاز به بازیابی جایگاه بین المللی خود در مورد آب و هوا دارد. تغییر ، اما احتمالاً حتی برای بیدن چالش برانگیزتر خواهد بود مبارزه با ترقی خواهان مخالف و فعالان تغییر اقلیم که می خواهند کارهای بیشتری انجام دهند ، و به سرعت.

ترقی خواهان در سمت چپ کمتر مجذوب موضع بایدن در مورد آب و هوا و ترجیح داد که از سناتور ورمونت برنی سندرز حمایت کند. فعالان تغییرات اقلیمی تحت رهبری “جنبش طلوع آفتاب” – که در پشت معامله سبز بودند و حمایت نمایندگان کنگره اسکندریه اوکاسیو-کورتز و دیگر دموکرات ها را کسب کردند – به بایدن درجه “F” برای برنامه آب و هوایی خود را گفت و گفت که آنها او را توسط runni پاسخگو خواهند داد از یک “کارزار چند ماهه” برای اولویت قرار دادن تغییرات آب و هوایی استفاده کنید.

خیلی جالب است که اطمینان ترین اظهارات @ JoeBiden در مورد رئیس جمهور شدن بعدی ایالات متحده در مورد اقدام روز 1 برای حل بحران آب و هوا است.

بایدن دارای یک اختیار آب و هوایی است ، و جنبش ما اطمینان حاصل خواهد کرد که وی بر اساس آن عمل می کند. https://t.co/T0QheeM64k

– اوان وبر 🌅🔥 (evanlweber) 5 نوامبر 2020

شکاف اعتبار در خانه

پیشگامان طرفداران Green New Deal توسط نسل رای دهندگان برای اولین بار ، مانند جنبش طلوع آفتاب ، که قصد فشار برای اصلاحات اساسی تر آنها خواهان دكربونيزاسيون سريع و ممنوعيت توليد نفت و گاز هستند. آنها از معاون رئيس جمهور سابق بايدن به علت كمبود جزئيات سياست در زمينه مقابله با تغييرات اقليم انتقاد كرده اند.

، جایی که بایدن حمایت خود را متهم کرد ، دموکراتها در حال گذراندن دوره ای ظریف بوده اند و سعی در جلب رضایت صداهایی را دارند که خواستار اجرای فوری اصلاحات هستند در حالی که محتاط هستند تا با حمایت از شیفت هایی که می تواند صنعت نفت و گاز کشور را مختل کند ، زنگ خطر را برای مشاغل ایجاد نکنند. < / p>

در یکی از بحث های تلویزیونی با ترامپ ، معاون رئیس جمهور سابق گفت که او طرفدار “انتقال” به دور از صنعت نفت به نفع انرژی های تجدیدپذیر است اما بعداً اظهارات خود را روشن کرد و گفت: جریان به سمت صنعت نفت.

مطالب جدید دیدنی  چین چقدر می تواند در هوش مصنوعی مولد خوب باشد؟

“ما قصد نداریم از شر سوخت های فسیلی خلاص شویم. وی گفت: ما می خواهیم از یارانه های سوخت های فسیلی خلاص شویم.

بایدن بدون تردید باید به یک محرک اقتصادی عظیم و ایجاد اشتغال در صنایع تجدیدپذیر متعهد شود. با این وجود ممکن است کنگره ای که نمی خواهد از اصلاحات اساسی حمایت کند که می تواند صنعت نفت و گاز را تحت تأثیر قرار دهد ، در شرایطی که اقتصاد در حال حاضر توسط بیماری همه گیر Covid-19 مورد ضرب و شتم قرار گرفته است ، دچار مشکل شود.

ایالات متحده به بزرگترین تولید کننده نفت و گاز جهان تبدیل شده است و طبق گزارشات در این صنعت 10 میلیون آمریکایی استخدام می شود.

دین بیکر ، از مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست مستقر در واشنگتن دی سی ، در مصاحبه ای با FRANCE 24 گفت که او معتقد است که بایدن و نه ترامپ مسیر واضح تری برای بهبود اقتصادی دارند. < / p>

“داشتن یک معامله جدید سبز و ترویج انرژی پاک … نیازهای واقعی بخشهای زیادی از مردم را برآورده می کند و راهی روشن برای بهبودی فراهم می کند.”

فانینگ شعله های رقابت اقتصادی

در دوران ریاست جمهوری خود ، ترامپ شعله های رقابت اقتصادی را در یک جنگ تجاری سوزان برپا کرد که متهم به اتهامات رئیس جمهور بود که چین “از آمریکا در تجارت استفاده کرده است” ، چین را مقصر می داند که مشاغل تولیدی و فناوری را از آمریکایی ها گرفته است.

این روایتی است که همچنان در مورد آمریکایی ها نگران از دست دادن شغل طنین انداز می شود و در روند رای گیری در این انتخابات منعکس شد. بسیاری از رأی دهندگان طبقه کارگر از نظر اقتصادی و حاشیه ای کشور نتوانستند از بایدن به تعداد کافی پشتیبانی کنند تا به آنچه کارشناسان “موج آبی” لقب دادند ، یک جنجال دموکراتیک.

اما برانگیختن ترس از از دست دادن شغل ناشی از انتقال به انرژی های سبز روایتی بود که با واقعیت اقتصادی در دوره ترامپ مغایرت داشت. علی رغم تلاش رئیس جمهور برای احیای صنعت ذغال سنگ ، ظرفیت بیشتری در دوره ریاست جمهوری وی نسبت به دوره دوم باراک اوباما رئیس جمهور سابق بازنشسته شد در حالی که انرژی های تجدیدپذیر در تولید و مصرف به بالاترین رکورد در سال 2019 رسیدند.

انفجار در شکستن “

بایدن هنوز جزئیات سیاست تغییر آب و هوا را که شامل انتقال به انرژی های تجدیدپذیر است ، نشان نداده است. وی با وجود مخالفت شدید فعالان تغییر اقلیم ، از گاز طبیعی که توسط شکست هیدرولیک یا “شکستن” هدایت می شود ، که 35 درصد از تولید انرژی ایالات متحده را تشکیل می دهد ، پشتیبانی می کند. بایدن از حمایت خود از سوخت به عنوان “پلی” برای انرژی های تجدید پذیر دفاع کرده و گفته است كه منشعب كردن را ممنوع نمی كند.

مطالب جدید دیدنی  پروتز سینه و شیردهی - دکتر رفیع پرنیا

به گفته بیكر ، ایالات متحده شاهد “انفجار قطعه قطعه شدن در مناطق وسیعی از كشور است ، مطمئناً در پنسیلوانیا »، افزود که” خوب یا بد “این سیاست دولت اوباما نیز بود.

“آنها همچنین از فركینگ پشتیبانی می كردند. تفاوت در بایدن است و اوباما خواستار تنظیم آن بود ، در حالی که ترامپ گفته است ، “آنچه را می خواهی انجام بده” ، “بیكر به فرانسه 24 گفت.

اگرچه وقتی زمان عبور از پل به دور از تقطیر فرا می رسد ، بایدن باید اعتماد خود را با سایر متحدان بین المللی ، از جمله چین ایجاد کند. آقای بیکر گفت: “ایالات متحده از نظر مواد معدنی به چین وابسته است ، برخی از آنها برای انرژی های تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی ضروری است.

” ما نمی توانیم فقط آنها (چین) را تحت فشار قرار دهیم. ” “ما باید بفهمیم که آیا شما می خواهید روابط جدی با چین داشته باشید ، چه موضوعات اصلی باید ناراحت شوند و مجبور به امتیاز دادن هستیم. من شواهدی صفر درباره آنچه ترامپ می خواهد انجام دهد به جز انتخاب یک دعوا دیده ام. و ما نمی توانیم این کار را با چین انجام دهیم. “

اگر ایالات متحده بار دیگر پیمان پاریس را امضا کند ، باید به کشورهایی برسد که قبلاً تعهد کرده اند و تولید گازهای گلخانه ای را کاهش داده اند و استفان دوژاریک سخنگوی سازمان ملل با اشاره به نشانه های این امر گفت: کره جنوبی و ژاپن ، انگلیس و اتحادیه اروپا بخشی از “ائتلاف رو به رشد ملل متعهد به دستیابی به بی طرفی کربن تا سال 2050” هستند. پیشرفت در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه.

چین نیز اعلام کرده است که اهداف خالص صفر خود را تعیین می کند.

در مصاحبه ای با نیویورک تایمز ، تاد استرن ، که به عنوان نماینده تغییر اوضاع در زمان اوباما خدمت می کرد ، گفت که ایالات متحده ابتدا نیاز به اولویت بندی اقدامات تغییر آب و هوا در سمت داخلی دارد. “ما باید نشان دهیم که این واقعاً از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و رئیس جمهور جدید با تمام سرعت به جلو حرکت می کند.”

دولت او هرچه در همکاری جهانی برای محیط زیست ایجاد کند ، بایدن روبرو خواهد شد نبرد برای پیشبرد اصلاحات تغییر اقلیم در خانه. به نظر می رسد جمهوری خواهان كنترل سنا را كنترل می كنند – و با این اوصاف ، اقدامات مربوط به تغییر آب و هوا همچنان در دست آنهاست.