7- تراتل را تا مینیمم آن پایین بیاورید

بسته به نوع درایور موتور، با افزایش درصد تراتل میزان دور موتور نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در پایان باید گفت که تجربه رانندگی با یک خودروی تیون شده بسیار هیجانانگیز و مهیج بوده که میزان آدرنالین خون را به سرعت بالا میبرد. دریچه گاز برقی میزان مصرف سوخت را کاهش می دهد به این دلیل که در دریچه گاز مکانیکی راننده با فشردن ناگهانی پدال گاز این دریچه باز می شود اما دریچه گاز برقی با توجه به سیگنال الکتریکی که از ECU خودرو میگیرد دریچه گاز را متاسب با آن باز می کند و این امر موجب بهبود مصرف سوخت خواهد شد. ۳-با توجه به اينكه از تمام قسمتهاي مختلف خودرو اطلاعاتي به BSI منتقل مي شود اين سيستم هشدارهاي مناسبي مانند بوق ويا لامپ خطر را براي راننده فراهم نموده نصب تراتل است. طرف راننده( قرار گرفته است. این مشکل خصوصا برای رانندگانی که به تند راندن ماشین عادت دارند، بیشتر ملموس است و راحت تر شناسایی می شود. از این شیر ها برای بستن و انسداد کامل جریان هم استفاده می شود و همین موضوع اهمیت آن را دوچندان کرده است. برای مثال در اروپا که توربوشارژها رایجترند بخاطر این است که موتور خودروها بیشتر کوچک و چهارسیلندر استاندارد می باشند.

اين سيستم به نام(BSI (BUILT IN SYSTEM INTERFACE مي باشداين سيستم شامل گروهي است كه بطور معمولي توسط مدلها ورله هاي مختلف موجود در قسمتهاي مختلف خودرو كنترل مي گردد. همچنین این خودرو به اسپلیتر و دیفیوزر تنظیم شونده مجهز شده است. منیفولد یا چندراهی قطعه ای در پیشرانه وسیله های نقلیه موتوری است که به دو نوع منیفولد ورودی (Inlet) و خروجی (Outlet) و یا منیفولد هوا و دود دسته بندی می شود. شفت خروجی این گیربکس، یعنی همون هزار خاری که ما روی سروو مشاهده میکنیم به یک پتانسیومتر به اسم پتانسیومتر زاویه کوپل(متصل) شده. با کشیدن یوک و بالا رفتن تیغه های الویتور، هواپیما از زمین کنده می شود و این یعنی اینکه پرواز محمد قره تپه ای دیگر به بالای پنجاه ساعت نمیرسد. در بسياری از موارد عدم اطلاع کافی از نحوه عملکرد وايمنی قرار داده شده در اين خودرو موجب مبادرت به سرقت از ان می شود. بدين صورت كه در داخل ان ساچمه اي تعبيه گرديده كه اگر خودرو واژگون گرديد اين ساچمه به شناور بالاي خود فشار وارد اورده واين شناور مسير سوخت از باك را كاملا مسدود مي كند .

مطالب جدید دیدنی  کربن اکتیو یا کربن فعال چیست؟

به علاوه دریچه گاز با استفاده از یک مسیر جانبی به موتور اجازه می دهد زمانی که موتور تحت بار نیست و فشاری روی پدال گاز وارد نمی شود، موتور به صورت بیبار (idle) همچنان روشن بماند. اگر جوی استیک سمت راست را به سمت راست حرکت دهید، در صورتی که سر پرنده در جهت درستی در آسمان قرار گرفته باشد و دقیقاً به سمت جلوی شما باشد کوادکوپتر به سمت راست حرکت می کند و با حرکت جوی استیک سمت راست به سمت چپ به طرف چپ حرکت می کند. پرنده را به آرامی با فشار دادن جوی استیک سمت چپ به سمت بالا از روی زمین بلند کنید. پاسخ را با تماشای ویدئوی جذاب بالا پیدا کنید! مطمئنا نمی خواهید لذت یک پرواز دلچسب را در یک روز بادی به یک خاطره تلخ تبدیل کنید. اگر از رانندگانی که کمی از مسائل فنی سر در می آورند، بپرسید که علت گاز خوردن ماشین چه نواقصی می تواند باشد، به دلیل اینکه در هر اختلال ماشین تیزبین هستند و از کنار این اختلالات بی تفاوت نمی گذرند، می توانند توضیحات جالبی بدهند که نشان از تجربه بالای آنها در مسائل فنی و شناسایی مشکلات فنی است؛ خرابی سنسور اکسیژن، خرابی سنسور دور موتور، یا در صورت دوگانهسوز بودن خودرو خرابی قطعات گازسوز مثلا منیفولد و …

یکی دیگر از نکات جالب توجه در مورد این خودرو عدم نفوذ آب به کابین و عدم حسایت موتور به بخارات آّ در زمان عبور از درون رودخانه بود. اگر هدفم تقويت شهري بود دريچه اولي رو 40 و دومي رو 42 مينداختم. هدف از جمع كردن اين موتور استفاده شهري بوده مگه نه در عنوان تاپيك Hotrroding اضافه مي شد. همچنين BSI موجب ساده تر شدن سيم كشي در خودرو شده و ارتباط سيستمهاي الكترونيكي والكتريكي را بهبود مي بخشد. ۲-ساده تر شدن سيستم سيم كشي خودرو كه باعث بهبود ارتباط سيستمهاي الكترونيكي والكتريكي مي شود. از نظر کنترل ­پذیری کفه ترازو بیشتر به سمت وزن کمتر و کاربرد ساده تر سنگینی میکندتا بازدهی و عملکرد بهتر ماشین که با در نظر داشتن مخاطب­هایی که برایش در نظر گرفته اند، بهترین کار ممکن هم همین بوده است. هم بعدن توضيح داده ميشه. در عقب هم مثل اغلب وانت بارهای جهان دارای فنرهای شمش است. طور کلی حسگر یا سنسور وسیله ای است که تغییرات فیزیکی و شیمیایی را اندازه گیری و به سيگنال الكتريكي تبديل می کند.

مطالب جدید دیدنی  اتوکد چیست؟ کاربرد ابزار های طلائی در اتوکد 2022