گول زدن ، گول زدن؟ – شکرگذاری با فاصله اجتماعی اشتهای بوقلمون های بزرگ را ضعیف می کند | کسب و کار

منN انبار یا قلم ها یا در حال حاضر در فریزرها ، 40 میلیون بوقلمون آمریکایی در انتظار سرنوشت خود هستند. بیش از نیمی از کل بوقلمون های فروخته شده در آمریکا در هر سال در روز شکرگذاری که امسال در 26 نوامبر میلادی خورده می شود ، خورده می شوند. بیشتر بقیه ماه بعد یعنی در کریسمس جلا می یابند. قوانین فاصله اجتماعی و محدودیت های سفر به این معنی است که جشن ها در سال 2020 بسیار متفاوت به نظر می رسند – و بازار گوشت نیز به همین ترتیب.

طبق گفته Butterball ، یک کارولینای شمالی که بر کار تولید کنندگان بوقلمون نظارت می کند و از هر سه پرنده شکرگذاری یکی از آنها را تأمین می کند ، حدود 30٪ از آمریکایی ها می گویند که فقط روز شکرگذاری را فقط در خانواده نزدیک خود سپری می کنند ، در حالی که این رقم در سال گذشته 18٪ بود. Skyscanner ، یک سکوی جستجو ، گزارش می دهد که تعداد افراد بیشتری برای تعطیلات به خانه می روند ، رزرو پرواز برای ماه نوامبر یک سوم پایین تر از سال گذشته است. به گفته کانتار ، یک شرکت داده ، در انگلیس ، جایی که معمولاً 9 میلیون بوقلمون در طول کریسمس خورده می شود ، 61 درصد از مردم می گویند در روز کریسمس مهمان کمتری دارند.

پرندگانی که برای تغذیه در مجامع بزرگ پرورش می یابند ، مورد پسند نیست. والمارت و کروگر ، خرده فروشان بزرگ مواد غذایی آمریکایی ، هر دو قصد دارند بوقلمون های کوچک بیشتری را ارائه دهند. با این حال ، “بت بریدینگ” از فدراسیون ملی ترکیه در آمریکا ، یک گروه صنعتی ، می گوید: “بسیاری از تجهیزات برای تعطیلات قبل از پاییز قفل شده است.” برای تولیدکنندگان خیلی دیر است که به انواع مرطوب تر روی بیاورند ، زیرا بلوغ مرغ از جوجه ریزی به غذای اصلی به مدت 14-16 هفته طول می کشد. تغییر رژیم غذایی پرنده یا دمای محیط پیرامون می تواند از اندازه آن بکاهد و زودتر ذبح شود. اما بسیاری از بوقلمون های شکرگذاری قبلاً ارسال و منجمد شده اند تا موجودی کالاهای “Super Bowl” تقویم بوقلمون را چاق کنند ، همانطور که سخنگوی Butterball آن را توصیف کرد.

مطالب جدید دیدنی  انواع شیر فشار شکن و شیر اطمینان

بنابراین ممکن است برخی از مصرف کنندگان قطعات یدکی از پرندگان بزرگ را خریداری کنند. Walmart قصد دارد 20 تا 30 درصد از ذخایر گوشت مادر خود را برای خانواده هایی که نمی توانند کل بوقلمون را مدیریت کنند ، افزایش دهد. چنین برش هایی حق بیمه دارند اما ممکن است به این معنی باشد که گوشت تیره مانده باقی مانده فروخته نمی شود. ریچارد گریفیتس از شورای مرغداری انگلیس می گوید: “تولید پرندگان کامل آسان تر است و بدون زباله است ، بنابراین تولیدکنندگان آنها را دوست دارند.” بعضي از كشاورزان اين احتمال را دارند كه بوقلمون به دليل گوشت هاي ريز بيشتر ضرر كند. کروگر در حال خرید بیشتر ژامبون ، گوشت گاو ، گوشت خوک و غذاهای دریایی و همچنین “کباب های بدون گوشت” گیاهخواران است.

با این حال نشانه های این است که اکثر مصرف کنندگان می خواهند به سنت پیروی کنند. اسکات مک کنزی از نیلزن ، یک شرکت داده دیگر ، معتقد است اگرچه میلیون ها نفر از مردم که به آشپزی مادر خود عادت دارند مجبورند امسال هزینه های زندگی خود را تأمین کنند ، اما محصولات راحتی بیشتر در قفسه باقی می مانند. قفل کردن باعث سرگرمی های خانوادگی شده است: آمریکایی ها 81٪ مخمر بیشتر از سال گذشته و 41٪ جلبک دریایی بیشتر برای بسته بندی سوشی های خانگی خریداری می کنند. آقای مک کنزی انتظار دارد تقاضا برای محصولات “ساخته شده از ابتدا” در طول تعطیلات و فراتر از آن افزایش یابد: “او معتقد است” عادت های خانه در اینجاست تا بماند. ” اگر این واقعیت داشته باشد ، ممكن است شلوغی بوقلمون های بزرگ نتیجه خوشبختی داشته باشد: باقی مانده های بیشتر.

یادداشت سردبیر: برخی از پوشش های covid-19 ما برای خوانندگان رایگان است اکونومیست امروز، خبرنامه روزانه ما. برای اطلاعات بیشتر و ردیاب همه گیر ما ، به مرکز ما مراجعه کنید

این مقاله در بخش کسب و کار چاپ چاپ تحت عنوان “Gobble، gobble؟”

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد