کولر گازی هایسنس

شرکت های هایسنس (Hisense) که در دنیا با انواع کولر گازی هاسنس انجام می شود ، در سال 1969 در کشور چین ادامه یافت و تاکنون بیش از 13 کارخانه تولید لوازم خانگی و الکترونیکی ، از جمله تجهیزات تهویه مطبوع در سراسر جهان است. . بر اساس اعلام ماساژ بزرگی مانند IDG ، Euromonitor و انجمن لوازم الكترونیكی لوازم الكترونیكی ، شركت های دیگر ، جزء 10 تولید كننده تجهیزات برتر خانگی و الکترونیکی در جهان است.

با توجه به داشتن تجهیزات تهویه مطبوع و از جمله انواع کولر گازی و اسپلیت در گروه کالاهای سرمایه ای که وجود دارد (و نه فقط یک کالای مصرفی) ، اگر بخواهید این نوع کالاها را انجام دهید ، فقط از سایت تخصصی مهندسی و سابقه شما که در صورت حرفه ای بودن این تجهیزات می تواند شما را مجبور به استفاده بهتر از اطلاعات فنی و دقیق ارائه شده در آنها اولا در صورت لزوم از مشاوره کارشناسان و مهندسان تأسیسات مربوط به توانمندی شما بخواهد ، ثانیا کالای مناسب و با قیمت بهتری دارد. تهیه استفاده از ثالثا ناگزیر به تعویض یا عودت کولر خریداری شده خود را (تا 7 روز) نگردید ، چرا که این روزها به دلیل غیر تخصصی است که اطلاعات فنی فنی در این ویژگی را ندارد و دیگر نمی تواند یک کارشناس و مشاوره فروش آن را داشته باشد.

کلیه کولر گازی و اسپلیت ارائه شده در تیز فروش ، فقط با برگه ضمانت و گارانتی اصلی شرکت مربوط به مانند گلدارانران ، سامانه سرویس ، تهویه نیا ، زرین و …. می توانند شوند.

ورود کولر گازی هایسنس به ایران

کولر گازی هایسنس (Hisense) از دهه 1380 به بازار تهویه مطبوع ایران ، ورود پیدا کرد و با توجه به طراحی زیبا و ارزان قیمت مناسب این کولرهای گازی نسبت به سایر برندها ، مورد نیاز مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفت.

کولر گازی هایسنس

چه باید در مورد کمپرسورها و گازهای مبرّد کولرهای گازی هاسنس بدانید:

شرکت های سازنده در تولید کولرهای گازی و اسپلیت های خود از انواع کمپرسورهای روتاری و کمپرسورهای دارای کیت اینورتر استفاده می کنند.

کمپرسور روتاری ، رایج ترین نوع کمپرسور در کولرهای گازی است و اسپلیت سازی می کند که کمپرسور آنها را دارای کیت اینورتر می کند ، برق و انرژی کمتری را در اختیار شما قرار می دهد و به عنوان کولر اسپلیت مصرف کم می شود.

شما می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب هریک از مدل های کولر گازی هاسنس ، از نوع کمپرسور و گاز مبرید برای کار در این محصولات استفاده کنید.

تنوع و مدل و ویژگی کولرهای گازی های هایسنس

شرکت هایسنس، کولرهای گازی خود را در مدل های مختلفی از جمله مدل اینورتر (که باعث می شود جوهی در مصرف برق برق مصرف شود) ، مدل دیواری با ایجاد ایجاد سرمایش که با دو کمپرسور پیستونی و روتاری ارائه می شود ؛ همچنین مدل های محبوب ورسای و مایا نیز از محبوبیت فروانی نزد مصرف کننده مواد مخدر استفاده می شود.

همچنین کولرگازی های اسنس مدل ورسای اینورتر از محبوب ترین برندهای کولرهای سایه بان هستند که در بازار ایران فروش بالایی دارد.

در سایت مرجع و فروشگاه دماتجهیز ، اطلاعات فنی و قیمت آنها تضعیف شده است انواع کولرگازی و اسپلیت های اسنس با گارانتی اصلی ، جهت عملکرد شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

کولر گازی بوش در یک نگاه

کولر گازی بوش (Bosch Split) ، از جمله محصولات فروش در بازار تهویه مطبوع ایران است که توسط شرکت هوای پاک ایران ، نماینده انحصاری کولرهای گازی بوش در ایران ، موجود است.

کولر گازی و اسپلیت بوش در دو نوع کولر گازی دیواری معمولی (دور ثابت) و اینورتر (دور متغیر) با استفاده از 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 (BTU / ساعت) موجود است. این محصول مانند سایر کولرهای گازی و اسپلیت از دو بخش یونیت داخلی (پنل داخلی) و یونیت خارجی (کندانسور) ایجاد می شود که توسط لوله های مسی برای اتصال به گرم شدن و یا سرمایش محیط تحت تأثیر قرار می گیرد. پنل داخلی اسپلیت بوش ، با طراحی ساده اما شیک ، ضمن تهویه هوا ، زیبایی چشم نوازی را برای فضای کار و زندگی شما ایجاد می کنید.

به زبان ساده ، اختلاف کولر گازی اینورتر و معمولی در این است که کولر گازی معمولی ، دارای موتور با دور ثابت است ؛ برای مثال اگر دمای کولر را روی درجه 20 تنظیم کنید ، کولرگازی دمای خانه را در 20 درجه قرار می دهد و سپس موتور را قطع می کند و زمانی که محیط زیست برای شما ایجاد می شود ، موتور دوباره روشن می شود. اما در کولر گازی اینورتر ، دور موتور ، متغیر است و نسبت به دمای خانه تغییر می کند. درواقع وقتی که به دمای مورد نظر نظر می رسد ، موتور آن خاموش نمی شود باعث دور شدن موتور می شود.

ویژگی های کولر گازی بوش

کولر گازی بوشمیزان صدای پایین

رده انرژی گرید A

استفاده از گاز مبرد R410a

تأمین سرمایش و گرمایش محیط

دارای سیستم یخ زدایی کمپرسور

دارای سیستم پرتاب باد چهار جهت

مجهز به سیستم سه کنترل بعدی محیط زیست

مناسب استفاده در آب و هوای حاره کنترل و معتدل

مجهز به سیستم تصویب هوای خانگی جهت تهیه هوای پاک و عاری از تجهیزات تولید محیط

دارای کمپرسور قدرتمند با توانایی تحویل دمای 15- تا 65 درجه سانتیگراد

فوق العاده کم مصرف به لطف فناوری اطلاعات نوین دوستدار محیط زیست است

دارای ریموت کنترل هوشمند جهت سهولت استفاده و تنظیم محیط محیط

دارای توانایی مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر است

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی بوش

کولرهای گازی بوش دارای 5 سال ضمانت کمپرسور ، 24 ماه گارانتی قطعات فنی و 5 سال خدمات پس از فروش هستند که توسط شرکت هوای پاک ایران برای فروش محصولات محرمانه ارائه شده است. همچنین این محصولات در سرتاسر ایران ، از نصب رایگان در دسترس شما است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>