نحوه بازیابی بک لینک چند مرحله ای

نمره اقتدار دامنه هم نوسان داره. رتبه دامنه (DR): قدرت وب سایتی که به شما لینک داده اند. اشتباهی که بسیاری از وبسایت های تازه ایجاد شده مرتکب می شوند ، تنها توجه به کمیت لینک ها است ، بدون آنکه کیفیت را در نظر بگیرند.در سئو خارجی ، ممکن است صد بک لینک از صد وبسایت بی کیفیت ، به اندازه یک بک لینک از یک سایت قوی تاثیرگذار نباشند.بنابراین از اصول بک لینک سازی می توان به ایجاد یک لیست از سایت های دارای قدرت دامنه ی خوب که امکان لینک سازی در آن وجود دارد اشاره کرد. همچنین توجه داشته باشید که انواعی از پیوندهای dofollow وجود دارد که بد بوده یا “سمی” تلقی می شوند. رتبه بندی یو آر ال (UR) : قدرت صفحه ای که به شما لینک داده اند. گرچه مهمترین لایه، لایه ۱ است (چون مستقیما به سایت شما لینک می دهد) اما لایه ۲ به دلیل نزدیک بودن به سایت شما می تواند مقداری ریسک داشته باشد. لینک سازی لایه ای روش اول تنها میتوانید سایت خودتان را چک کنید اما در روش دوم میتوانید بک لینک های سایر سایت ها یا صفحات دیگران را نیز چک کنید.

 

بک لینک که لینک ورودی هم نامیده میشود، زمانی است که یک وبسایت دیگر در متنش به سایت شما لینک میدهد. همچنین از قسمت گزارش Top 5 pages می توانید 5 صفحه برتر که به آن لینک داده شده را مشاهده کنید. برترین سایت های لینک داده شده به شما: سایتهایی که بیشترین لینک را به شما دادند. به طور کلی، شما می خواهید پیوندهای شما دارای انکرتکستی با کلمه کلیدی شما باشد. بر طبق الگوریتم موتور های جستجو صفحاتی با تعداد زیادی بک لینک دارای رتبه بالاتری در موتورهای جستجو هستند. به کمک این ابزار میتوانید تعداد کل بک لینک ها، دامین های ارجاعی ( لینکها از یک وب سایت ویژه)، علاوه بر آن، 100 بک لینک برتر را مشاهده کنید. در این روش شما به سراغ صاحبان سایت، ادیتورها و وب مسترها میروید و از آنها میخواهید به صفحه سایت شما لینک دهند. تصویر زیر یک مقایسه سه ماهه از وضعیت وب سایتی هست که به وضوح، میزان افزایش کلیک، ایمپرشن و رشد پوزیشن قابل مشاهده هست. برای مشاهده 5 انکر تکستی که به وفور استفاده شده، میتوانید از گزارش Top 5 anchors استفاده کنید. انکر و بک لینک: انکر تکست و متن اطراف لینک.

 

برترین متن لینک داده شده : بیشترین انکرهای مورد استفاده هنگامیکه به سایت شما لینک داده اند. در این مرحله ما 700 لینک Dofollow و 300 بک لینک از سایتهای ویکی به صفحات بک لینک مرحله 1 ارسال می کنیم. به این ترتیب، لینک سایتهای معتبر برای انتشار پست میهمان را پیدا خواهید کرد. محتوای با کیفیت، محتوایی ارزشمند است که کاربران حاضرند داوطلبانه به آن لینک دهند. برای کسب چنین فرصتی باید مطالب بسیار مفید و ارزنده تولید کنید تا کاربران بخواهند به شما لینک دهند. متنون لنگر لینک همان کلمات یا عباراتی هستند که لینک را میزبانی می کنند و کاربران می توانند با کلیک بر روی آن ها به صفحه ای که لینک به آن ایجاد شده است منتقل شوند.این متون اغلب به صورت زیر خط دار و یا با رنگی متفاوت از رنگ متون مجاور هستند. آیا لینک های دوم، سوم و چهارم به اندازه بک لینک اول قدرتمند هستند؟ معتبر بودن: از نظر گوگل، سایتی که می خواهید لینکی از آن به دست آورید چقدر قدرتمند است.

 

بنابراین، اگر می خواهید بک لینک های بسیار قدرتمندتری نسبت به رقبای خود بسازید، باید از روش های جدید و قدرتمند استفاده کنید. به صورت خلاصه و مفید استراتژی های سئو و ساخت بک لینک بر مبنای جدیدترین آپدیت های گوگل را به شما آموزش خواهیم داد. برای معرفی و آموزش ساخت بک لینک اجازه دهید یک مثال تجربی که اتفاقاً چند وقت پیش برای خودم پیش آمد را برایتان تعریف کنم. برای مثال می توانید در محتوای خود به خوانندگانتان توضیح دهید که خودتان چگونه روند “گزینش محتوا” را انجام داده اید و نتیجه اش برایتان چه بوده است. زمانی که افراد محتوای شما را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، شبکههای اجتماعی و یا دهان به دهان پیدا میکنند و به سایت شما لینک میدهند؛ به بیان دیگر، این لینک ها ارگانیک هستند. سه روش برای کسب بک لینک بیشتر وجود دارد: آن را ایجاد کنید، آن را به دست آورید، و یا آن را بسازید. دو روش برای کنترل بک لینکهای یک وبسایت یا صفحهوب وجود دارد.