معرفی تویوتا GR یاریس ۲۰۲۰ دو درب، هرکولِ کوچک!

لازم به ذکر است تمامی مدلهای یاریس از بستهی ایمنی تویوتا بهره مندند، این بسته شامل سیستم پیشگیری از برخورد و هشدار خروج از خط است که راننده را نسبت به موقعیت خودرو بر روی خطوط آگاه می کند. به طور مثال تا خودرو روشن نشود نمیتوان از سیستم صوتی آن استفاده کرد. زیر کاپوت این خودرو پیشرانه کوچک سه سیلندر ۱/۵ لیتری بهتنهایی یا همین پیشرانه همراهبا سیستم هیبریدی پیشرفته تویوتا قرار دارد که به کمک آن میتوان رانندگی کارآمدتری نیز داشت. این بدان معناست که انتخاب بستگی به این دارد که دقیقاً برای چه خودرو نیاز دارید. برای خودرویی با این قدرت قرار دادن سقف جمعشو عملی منطقی و امن نیست. بنابراین اگر جایی دیدید که یاریس با سرعت حرکت میکند، سعی کنید مسافت زیادی را برای توقف آن درنظر بگیرید. طراحی داخلی تویوتا یاریس کراس به گونهای نیست که شما را شگفتزده کند اما بهکارگیری پالتهای رنگی متنوع و طراحی جذاب فرمان میتواند نقاط ضعفی مانند اهرم تعویض دنده نهچندان بهروز را پوشش دهد. یاریس، از سال 2000 به سبد محصولات تویوتا اضافه شد تا با دیگر خودروهای کوچک ژاپنی، مثل مزدا 2 رقابت کند.

به همین دلیل هم قطعات یدکی و مصرفی آن توسط شرکت های مختلف وارد شد. زیرا قیمت مزدا 3 قیمتی کاملاً رقابتی بود و به نسبت هزینه آپشن های بسیار مناسبی داشت. ورود این اتومبیل جذاب در سال 2006 بود. حال در سال ۹۷ با گذشت ۱۰ سال از عمر این خودرو، می توانید نسخه کارکرده آن را با بهایی نزدیک به ۸۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان با توجه به نوع امکانات و سلامت خودرو خریداری کنید. برای اینکه بتوانید با خیال راحت خرید کنید بهتر است با یک مشاور که در این زمینه تجربه کافی را دارد صحبت کنید. داخل کابین هر دو خودرو طراحی خوبی دارد و نمیتوان یکی را بر دیگری برتر دانست. کاتالوگ تویوتا کرولا را می توانید از لینک زیر دانلود کنید. کاتالوگ این خودروی زیبای ژاپنی را می توانید در طریق لینک زیر دانلود کنید. اگر باتری تویوتا یاریس پس از مدتی خوابیدن استارت نزند احتمالا باتری تخلیه شده و به اصطلاح دشارژ شده است و باید باتری خودرو را تعویض کرد. شاهین سایپا خودرویی است که احتمالا آینده شرکت سایپا را رقم خواهد زد.

مطالب جدید دیدنی  جامعه سالخورده ژاپن در حال یافتن راه های خلاقانه برای دفع مردگان خود است

اما بازار ایران بازار آپشنگرایی است ازاینرو هیوندای و کیا هستند که توانستهاند نبض بازار را به دست گیرند. تویوتایاریس یکی از خودروهای کوچک شهری و کم مصرف تویوتا می باشد که در ایران هم در سه نسل وارد شد . اما چنین طرحی به هاچ بک اجازه می دهد تا در شرایط شهری به خوبی مانور دهد ، زیرا این نوع بدنه در مناطق کلان شهری بسیار مورد تقاضا است. این امر در شهری که هر اینچ جای پارک اهمیت دارد ، اهمیت دارد. مطمئناً بهترین و سریعترین Yaris جاده ای هستید ، هرچند که مسلماً نوار این خودرو کم است و 210 اسب بخار قدرت دارد ، یا تقریباً دو برابر آنچه در یک Yaris معمولی دریافت می کنید. هرچند که چون غالب مصرفکنندگان این خودرو خانمها هستند، طبیعی است که طراحی آن سخت و محکم نیست و بیشتر از طراحیهایی ظریف در درون آن استفاده شد است.

مانیتور اندروید خودرو آخرین و جدید ترین تجهیزاتی است که از آن میتوان برای اجرای تمامی فایلهی صوتی و تصویری با بالاترین سطح کیفیتی تصاویر hd و صدایی دقیق استفاده کرد. همانطور که ذکر شد، این خودرو به دلیل بهرهوری بالا، مصرف 4.6 لیتر در هر 100 کیلومتر را به رانندگان داخل شهر ارائه میکند و درمجموع انتخاب معقولی به نظر می­رسد و میتوان با داشتن 65 میلیون تومان، مدل 2016 این خودرو را تهیه کرد. البته که این خودرو را اکثرا افراد کمتر از ۳۰ سال و زوج های جوان سوار می شوند. و البته هنوز هم برای عاشقان اتومبیل به همین صورت است. نسل نو این ماشین با طراحی بهتر و زیباتر بدنه، شاسی اندکی سفت تر، نقطه ثقل پایین تر و بهره گیری از واپسین تکنولوژی هیبریدی خود شارژ، بهترین گونه پاریس تا کنون است. در طول چهار دهه، تویوتا کمری درشت تر شده و از یک سدان کامپکت به خودرویی میان سایز با ویژگی های نیمه لوکس تغییر پیدا کرده است. خودروهای هاچ بک به دلیل جثه کوچکتر، شتاب نسبتاً بهتری دارند و در کل به دلیل ظاهر اسپرت، جوانپسند تر از خودروهای سواری است. رقبای اصلی این خودرو، هیوندا i20و مزدا 2 هستند که پیشینه بهتری در تولید هاچ بکها دارند.

مطالب جدید دیدنی  لوله فلکسیبل برق تولید کننده خرطومی فلزی قیمت روز