قالیشویی در طرشت

قالیشویی در طرشت

قالیشویی طرشت

قالیشویی ملکه از جمله قالیشویی هایی است که در اکثر نقاط پایتخت شعبه دارد. تعداد زیاد این شعبه ها ، دسترسی شهروندان و پایتخت نشینان به قالیشویی را راحت تر کرده است. به طوری که شما می توانید فرش خود را برای شست و شو و ترمیم به نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود تحویل دهید. هم چنین می توانید در مدت زمان کوتاهی، فرش خود را تحویل بگیرید.

یکی از این شعبه ها، قالیشویی در محله طرشت می باشد. اگر در این محله سکونت دارید، می توانید شست وشوی فرش های خود را به ما بسپارید. کلیه اقدامات قالیشویی ملکه در تمامی شعبات، با جدیدترین و به روز ترین روش ها صورت می گیرد. قالیشویی ملکه در محدوده طرشت، روزانه تعداد بسیار زیادی از فرش ها را به کارگاه های شست وشو منتقل می کنند.

بهترین قالیشویی تهران:

طی چند سال گذشته، این قالیشویی در حال رقابت با قالیشویی هایی است که سال های زیادی را وقف این کار کرده اند. قالیشویی ملکه با استفاده از روش های مناسب و متد های جدید، توانسته به خوبی، با سایر رقبا وارد میدان شود. همچنین چشم انداز های بیشتری را پیش روی خود، مشاهده می کند. این قالیشویی در تلاش است تا تیم خود را از آموزش های جدید، بهره مند کند تا بتواند به یکی از بهترین ها در عرصه خود تبدیل شود.

معتبرترین قالیشویی تهران:

این قالیشویی تمام مجوز های لازم برای فعالیت را دارا می باشد. علاوه بر مجوز، اصولی که در فرآیند خدمات رعایت می شود، منطبق با اصول و قواعد بین المللی و جهانی است. درست به همین منظور این قالیشوییی به یکی از معتبرترین قالیشویی ها در تهران تبدیل شده است. ایمنی در تمام مراحل کار رعایت می شود تا فرش شما دچار آسیب یا خسارت نشود.

 این اصول و قواعد در تمام مراحل شست وشوی فرش رعایت می شوند. از لحظه ای که ما فرش را از شما دریافت می کنیم، تا زمانی که آن را می شوییم و سپس خشک می کنیم، همچنین از زمانی که بعد از انجام کار آن را به شما تحویل می دهیم، اصول و قواعد ذکر شده را رعایت می کنیم تا رضایت و احترام شما را برای خود جلب کنیم. اکنون قصد داریم شما را با مزایای قالیشویی ملکه آشنا کنیم.

تضمین کیفیت:

ما به شما اطمینان می دهیم که کار با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود. برای شست وشوی محصول، از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده استفاده می کنیم. رضایت شما از ما، مهم ترین شرط و قانون برای تداوم فعالیت ما است. اگر از انجام کار رضایت کافی نداشته باشید.، ملزم به پرداخت هزینه نیستید.

 

تحویل به صورت لول شده و کاورشده:

قالیشویی ملکه، وظیفه خود می داند تا فرش های شما را به صورت لول شده و مرتب، در نهایت احترام تحویل دهد. انجام این کار باعث می شود تا فرش در طول مسیر کثیف نشود. توجه داشته باشید که تلاش کادر پرسنل و قالیشویی همواره بر آن بوده است تا رضایت مادی و معنوی شما را به همراه داشته باشد.