سالن عقد همدم |

هزینه دیگر در لیست قیمت منو سالن های عقد لوکس تهران در سال 1400، هزینه ای است که با بابت گل آرایی عقد و میوه آرایی از شما گرفته خواهد شد. برای مثال ممکن است شما خودتان بخواهید گیفت های مراسمتان را آماده کرده و یا از قبل آن ها را از جای دیگر سفارش داده باشید، می توانید این بخش از منو سالن عقد را از انتخاب های خود حذف کنید. فضای سبز بزرگی را در نظر بگیرید که در شب با تزیینات و طراحی های خاص و زیبای شمعها آراسته شده؛ مسلما امکانی را که باغ تالارها بدین منظور در اختیار شما قرار میدهند خیلی بیشتر از لوکیشنهایی با فضای بسته و سرپوشیده است.

عمارت ایرانی یک ویلای اختصاصی با معماری فوق العاده زیبای ایرانی است، که در خیابان فرشته واقع شده، و محوطه سرسبز، دلباز و دکوراسیون مجلل و بی نظیرش، آن را از سایر سالن های برگزاری مراسم عقد، متمایز ساخته است. سالن های عقد معمولا با فلوریست های مطرح و حرفه ای و همکاری کرده و گل آرایی مراسمات خود را به آن ها می سپارند. این شما هستید که هنگام مراجعه به سالن عقد، می خواهید کدام بخش از منو برای مراسم عقد و عروسیتان برگزار شده و کدام برگزار نشود.

به طور متوسط و میانگین هزینه ورودی برای سالن های عقد لوکس در تهران بین 3 تا 6 میلیون تومان است. اولین هزینه ای که در لیست قیمت سالن عقد شمال تهران و یا سایر شهرهای بزرگ قرار می گیرد، هزینه ورودی است. البته تعداد محدودی از سالن های عقد نیز وجود دارند که هزینه ورودی تا 15 میلیون تومان نیز از شما درخواست می کنند. اما به طور میانگین هزینه ای که برای ورودی کنار خواهید گذاشت، چیزی بین 3 تا 6 میلیون تومان است. از امکانات و ویژگی های عمارت ایرانی می توان به سالن های عقد مجزا با دکوراسیون متفاوت، ورودی سرسبز و مجزا برای عروس و داماد، امکان برگزاری مراسم در محوطه باز، پارکینگ اختصاصی، پذیرایی کاملا حرفه ای و تشریفاتی، سفر خانه و محل بازی کودکان اشاره سالن عقد ایما کرد.

مطالب جدید دیدنی  باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

امروز در سالن های عقد جایگاه عروس داماد به وسیله وسایلی همچون بادکنک، پرده حریر و لوسترهای لوکس مزین می شود. در سالن های عقد به شما منوهای مختلفی ارائه می شود تا شما بتوانید از میان منوها، بخش های مختلف را متناسب با نیاز و سلیقه و البته بودجه تان حذف یا اضافه کنید. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این سالن عقد بی نظیر اشنا کنیم. مجموعه مهرافزا دارای سالن فضای باز (باغ) و سالن VIP در شعبه گاندی خود است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سالن عقد شرق تهران لطفا از صفحه ما بخواهید.