ردیاب خودرو آهنربایی، جی پی اس آهنربایی IR1500- ایران رهیاب

مناسب جهت کنترل و ردیابی انواع وسایل خانگی که قابل سرقت کردن هستند. آهنربای جی پی اس نظامی به حدی قدرتمند است که یک مرد بالغ بدون کمک هردو دست قادر به جدا کردن آن از بدنه خودرو نیست. ردیاب های نصبی با ردیاب های آهنربایی ویژگی و امکانات متفاوتی دارند و بزرگترین تفاوت این نوع ردیاب ها این است که در ردیاب های نصبی بیست دقیقه زمان برای سیم کشی خودرو لازم هست در صورتی که ردیاب آهنربایی نیازی به سیم کشی ندارد و همچنین جی پی اس آهنربایی در اندازه کوچک بوده و شما میتوانید همزمان در جاهای دیگر نیز استفاده کنید.

همچنین از امکانات ردیاب ها قابلیت ارسال و دریافت پیامک می باشد که شما می توانید دستور مورد نظر را به ردیاب ارسال و پیامک را از ردیاب دریافت کنید. در مدآنلاین شما میتونید تنظیم کنید که دستگاه همیشه آنلاین باشه و هرلحظه موقعیتش رو براتون ارسال کنه. ردیابی آنلاین با استفاده از اپلیکیشن و وب انجام می شود. در صورتی که میزان شارژ برای شما مهم ات در زمان خرید ردیاب به مقدارباتری در زمان آنلاین و آفلاین دقت نمایید. جهت خرید بهترین مدل ردیاب خودرو آهنربایی می توانید با مراجعه به وبسایت شرکت جیپیران بدون هیچگونه واسطه و بصورت مستقیم اقدام به خرید این محصول ارزشمند نمایید.

این محصول علاوه بر داشتن میکروفن بسیار با کیفیت برای شنود دارای دکمه s.o.s یا درخواست کمک اضطراری است که به بکار بردن بهترین نوع از آنتن های داخلی ردیابی و مکان یابی، بیشتری پوشش ممکن در مواقع حساس را برای شما به وجود می آورد. برای راه اندازی این مکان یاب تنها نیاز به نصب یک سیمکارت درون محصول دارید و خوشبختانه با تمام اپراتور های ردیاب خودرو آهنربای داخلی سازگار است. اگر شما یک مؤسسهی اجاره ماشین، دوچرخه، اسکوتر یا موتورهای برقی داشته باشید؛ استفاده از ردیاب برای شما انتخاب مناسب و مقرون به صرفهای است چرا که اکثر اوقات وسایل نقلیهی شما داخل پارکینگ هستند و فقط مواقعی که بیرون برده میشوند نیاز به ردیابی آنها دارید.

مطالب جدید دیدنی  آموزش طراحی سایت با وردپرس (راهنمای ساده و گام به گام) - مدیر وردپرس

این امکانات شرایط استفاده را برای موسسات حمل و نقل و اجاره خودرو راحت کرده است. همچنین تمامی اپراتورها تلفن همراه را نیز پشتیبانی می کند. قابلیت تعریف چند کاربر نیز از امکانات قابل توجه آن است. ردیابی آفلاین نیز با استفاده از ارسال پیامک توسط این ردیاب ممکن است. می توان با خرید یک باتری جدا طول عمر باتری را تا شش ماه ضمانت نمود. معمولاً طول عمر باتری ردیاب مغناطیسی چه مقداری می باشد؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب آهنربایی دیوار دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.