خرید فرش 1500 شانه از فرش کاشان مهر

خرید فرش 1500 شانه کاشان یکی از سریع ترین پدیده های در حال رشد در صنعت نساجی جهانی است. در سال های اخیر روند رو به رشد تولید ماشینی فرش در ایران به ویژه شهر کاشان بسیار چشمگیر است. فرش های بسیار زیبایی با طرح و نقش های دلپذیر و تاثیرگذار با شانه ها و تراکم های مختلف تولید شده است که به بازار فرش ماشینی راه پیدا کرده است.

 

اکثر فرش های ماشینی تولید شده توسط شرکت های بزرگ از کارخانه های فرش کاشان خریداری می شد. وجود جدیدترین ماشین بافندگی و تکنولوژی روز در کنار هنرمند و نیروی کار مجرب، بهترین فرش های دنیا را خلق کرده است.

 

با کیفیت ترین و اولین فرش ها در کاشان تولید می شود و سپس به شهرهای دیگر منتقل می شود. فرش ماشینی 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه در کاشان و در حال حاضر تولید فرش ماشینی با کیفیت 1500 شانه از تمایزات این شهر است.

 

در این مقاله قصد داریم در مورد تولید، مزایا و معایب آن و قیمت فرش 1500 فرش کاشان توضیحاتی ارائه کنیم.

 

در سال 1396 قرار بود ظریف ترین فرش ماشینی جهان در کاشان کشف شود. این کار توسط کارخانجات فرش قیطران و کارخانه فرش خاطره کویر کاشان انجام شد و اولین فرش 1500 شانه در نمایشگاه شهر فرش عرضه شد.

 

استفاده از مرغوب ترین نخ (36) از ویژگی های این محصولات تازه تولید شده بود. این قالی ها نیز باید با انواع قالیچه های دستباف رقابت می کردند. ظرافت این قالیچه ها طرحی منحصر به فرد ایجاد می کند که می تواند با انواع صنایع دستی رقابت کند.

 

در این مقاله تمام اطلاعات موجود در این زمینه را در اختیار شما قرار داده ایم.

شانه و تراکم:

 

قبل از اینکه در مورد فرش 1500 شانه صحبت کنیم، اجازه دهید تعریف مختصری از شانه و تراکم ارائه دهیم:

 

تعداد گره های عرض فرش شانه و تعداد گره های طول فرش را تراکم می گویند که این گره ها و تعداد آنها را در پشت فرش مشاهده می کنید.

 

به عنوان مثال در فرش 700 بازو با تراکم 2550 تعداد گره (یک متر) در عرض این فرش 700 گره و تعداد گره های طولی (یک متر) در این فرش 2550 گره می باشد. و هر چه گره در طول و عرض فرش بیشتر باشد، بافت فرش ریزتر خواهد بود

 

فرش 1500 شانه

در حال حاضر بیشترین رج و تراکم در فرش ماشینی مربوط به فرش 1500 شانه است که تراکم آن 4500 است و با توجه به توضیحات بالا می توانید ظرافت این فرش را حدس بزنید و در نتیجه زیبایی فوق العاده آن را درک خواهید کرد. .

 

تعداد گره های یک متری این فرش 1500 گره و تعداد گره های یک متری این فرش 4500 گره می باشد که ریزبافت استثنایی این فرش را نشان می دهد.