تولید ، فروش و خرید لوله گالوانیزه و اتصالات آن

پوشش روی، روند خوردگی را کند میکند و میتواند لوله را برای دههها (در محیط مناسب) دوام دهد. عمده مصرف این لوله ها در محیط های مرطوب می باشد که می توان به زیر خاک، هوای آزاد و محیط هایی از این قبیل که رطوبت آن باعث خوردگی و زنگ زدگی می شود اشاره کرد. برای تهیه این لوله ها برای افزایش مقاومت به خوردگی و گالوانیزه کردن آن ها و مقاومت در برابر انواع اسیدها و زنگ زدگی آن ها را در یک وان حاوی فلز روی قرار می دهند. یکی از مهمترین نکات یک ساختمان انشعابات آبی آنها می باشد که برای انتقال آب همیشه از این محصولات استفاده می کنند. 1. ساخت شاسی و اسکلت کلی سازه 2. نصب نمای خارجی سازه 3. عایق بندی جداره های سقف و دیوار 4. کف سازی 5. پوشش داخلی دیواره ها و سقف کانکس فروشگاهی 6. سیم کشی و نورپردازی 7. نصب درب، پنجره و کرکره 8. رنگ آمیزی و اتمام ساخت کانکس 9. نصب جزئیات و وسایل داخلی 10. انتقال سازه به محل مورد استفاده 11. چیدمان کالا ها و شروع فروش کانکس فروشگاهی دست دوم همانگونه که در بخش مزایای سازه های مغازه ای نیز اشاره شد ، خرید و فروش کانکس فروشگاهی دست دوم نیز یکی از راهکار های تهیه این سازه ها بوده که معمولا صاحبان آنها به دلایل مختلف از جمله تغییر شغل یا اتمام قرار داد آنها با شهرداری و سازمان ها اقدام به فروش سازه خود نموده که برای شروع کار افراد حقیقی که قصد کاهش هزینه های خود جهت راه اندازی کسب و کار کوچک در این کیوسک ها را دارند گزینه مناسبی است.

سوالات متداول در باره کانکس فروشگاهی : ابعاد استاندارد کانکس فروشگاهی چقدر است و آیا بصورت سفارشی نیز قابل تغییر بوده یا خیر ؟ در این استاندارد سایز و ضخامتهای مختلف انواع لولههای درزدار ازجمله لوله گالوانیزه لحاظ شده است. استانداردی که برای لوله گالوانیزه در نظر گرفته میشود، استاندارد DIN2440 است. همانطور که می دانید کارخانه های فولادی زیادی در سطح کشور فعالیت می کنند که تقریبا نیمی از آنها توانایی تولید لوله گالوانیزه را دارا می باشند، که در این بخش ما مهمترین ترین کارخانه هایی که لوله مقاوم شده به روی را تولید می کنند برای شما به همراه قیمت ارائه می کنیم. برای حفاظت از لوله های فولادی در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها لوله گالوانیزه گفته می شود و معمولا طول لوله حدود ۶ متر می لوله گالوانیزه در تبریز باشد. لوله های گالوانیزه در اصل لوله های فلزی هستند که برای جلوگیری از اکسید شدگی، پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی آنها، تحت عمل گالوانیزاسیون قرار می گیرند و به همین دلیل به عنوان لوله های گالوانیزه شناخته لوله و اتصالات گالوانیزه اصفهان می شوند. همچنین این سازه ها از نظر ابعاد و امکانات بصورت اختصاصی قابل سفارش و تغیر می باشند.نمونه های متنوع این سازه ها در صفحه کانکس نگهبانی موجود است.

لوله ها از جنس آهن سفید نورد شده میباشند که به آن ها لوله با درز نیز گفته می شود. لوله گالوانیزه از جمله لوله های فولادی پرکاربرد می باشد که توسط روی مذاب پوشش داده شده و جنس اصلی آن آهن سفید نورد است. نوع فولادی لوله و اتصالات ساخته شده از نوعی از فلز به نام فولاد نرم ساخته می شود و به جهت افزایش مقاومت در برایر اسید، رطوبت و اکسیداسیون، به جهت استفاده در فاضلاب و سیستم تهویه، لوله درون وان جوشان «روی» قرار می گیرد. لوله گالوانیزه 16 خاورنو از لوله های برقی فلزی است که استفاده از آنها گسترش زیادی یافته است زیرا این لوله ها مسیری برای عبور سیم ها و کابلهای برق فراهم می آورند و به دلیل استحکام و مقاومت بالا می توانند تجهیزات سیم کشی را از صدمات و آسیب های فیزیکی حفظ نمایند. لوله گالوانیزه یکی از پرکاربردترین انواع لوله در صنعت به شمار می رود و برای سیستم آبرسانی منازل و گلخانه ها ،حصارکشی زمین و محوطهای کارگاهی ، تصفیه خانه ها، کشاورزی، سازههای فلزی، دکل ها ی مخابراتی ، کابل و برق مورد استفاده قرار می گیرد.لوله گالوانیزه در بعضی موارد برای تخلیه فاضلاب به کاربرده می شود اما بیشتر برای انتقال آب و گاز و یا در گلخانه ها کاربرد دارد.لوله های گالوانیزه در بازار به لوله آهنی سفید معروف می شود.و در دو نوع لوله گالوانیزه گرم و لوله گالوانیزه سرد تولید می شود.

لوله گالوانیزه آهنی چیست؟ لوله گالوانیزه فولادی چیست؟ اگر میخواهید بدانید اتصالات گالوانیزه چیست و چه کاربرد و ویژگیهایی دارد، بهتر است در ادامه این مقاله با دکتر تأمین همراه باشید. خوب است بدانید که قیمت هر لوله با توجه به ویژگی و شرایط تولید، تغییراتی پیدا میکند. هزینه های کمتر و زمان تولید بسیار پائین و مقاومت و ضد زلزله بودن ، زیبایی ظاهری ،امکانات خوب فضای داخلی و قابلیت انتقال آن از ملکی به ملک دیگر و اینکه می شود بعد ها جدا از ملک آن را بصورت مجزا فروخت و قسمتی از هزینه اولیه بازگشته می شود همه و همه دلایلی است که باعث می شود بیشتر به این ویلای پیش ساخته 38/5 متری فکر کنیم. همیشه از لوله های گالوانیزه برای انتقال آب استفاده میشد زیرا آنها دارای بدنه ای مقاوم هستند و مانع از زنگ زدگی می شوند، و همیشه از این لوله ها در انشعابات آب و گاز در تاسیسات یک ساختمان به کاربرده می شود. این نوع لوله عموماً به رنگ خاکستری و تیره می باشد و اکثرا به دو نوع متوسط و سبک تقسیم بندی می شوند. در ابتدا ورق فلزی از جنس آهن سفید را با یکلایه از فلز روی مذاب میپوشانند و درواقع آن را گالوانیزه میکنند و سپس دو لبه ورق فلزی را به هم جوش میزنند و به شکل لوله درمیآورند.