تماشای سریال جزیره از فیلیمو همراه با کد تخفیف

سریال جزیره سریالی که امروزه بر سر زبان ها افتاده است به صورت اختصاصی از فیلیم و پخش می گردد. این سریال اثری متفاوت از گارگردان مطرح کشورمان سیروس مقدم است که نویسنده این مجموعه علی طالب آبادی می باشد این سریال قصه های درام و اجتماعی ر ا به تصویر می کشد. منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری تهیه کنندگان این اثر هستند .

مجموعه جزیره مجموع های در ژانر درام ، اجتماعی و خانوادگی محسوب می گردد که خلاصه آن از این قرار میگیرد جزیره مکان نیست، بهانه کشمکش بین آدم هایی است که سرنوشت خود را در آن جستوجو میکنند و « : باشد دست مایه ای است برای تلاش کسانی که تصمیم دارند از زندگی سهم بیشتری داشته باشند؛ آنها برای رسیدن به جزیره دست به هرکاری میزنند

سریال جزیره دست روی موضوعات متفاوتی گذاشته است که بیننده را مجاب می کند تا ماجراهای  آن را دنبال کند. سیروس مقدم که پیش از این سریالهای پرمخاطبی در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته، سلیقه و ذائقه مخاطبان را به خوبی می شناسد .

مقدم در این مجموعه نیز از چهره های شناخته شده ای بهره گرفته است و گفتنی است که این سریال کاراکتر های متنوعی نیز دارد. هر کدام از این شخصیت ها ماجراهای مخصوص به خود را دارند و حس کنجکاوی مخاطب برای پیدا کردن جواب معمای هر کدام بر می انگیزد.

بازیگران حرفه ای و مشهوری مانند محمدرضا فروتن ، هنگامه قاضیانی، میترا حجار و غزل شاکری ، بازیگرانی مانند شادی مختاری در نقش صحرا و امیر مقاره در نقش ارشد ، برای اولین بار در سریال جزیره بازیگری را تجربه کرده اند و توانسته اند بازیهای قابل توجهی ارائه دهند. علاوه بر این فیلمبرداری سریال در لوکیشن های دیدنی از جزیره کیش با مناظر تماشایی، بر جذابیت سریال اضافه کرده است .

بعد از دیدن تصویر خوانندگان مشهوری مثل رضا یزدانی، فرزاد فرزین ، سیروان و زانیار خسروی و رضا صادقی به عنوان بازیگر جلوی دوربین، این بار نوبت امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند رسیده است تا شانس خود را به عنوان بازیگر در سریال جزیره امتحان کند.

بعد از دیدن بازی ها و در اولین قسمت سریال جزیره ، میتوان به تولد یک چهره تازه در دنیای بازیگری امیدوار بود. مقاره در اولین قسمت جزیره بازی قابل قبولی ارائه داده و به خوبی از پس نمایش نقش یک جوان مرموز ، ظاهرا مغرور و با ابهت اما اهل مطالعه و دقیق برآمده است .

خواننده محبوب ماکان بند که طرفداران زیادی در دنیای موسیقی پیدا کرده بود ، قدم در مسیر بازیگری گذاشته تا ببیند آیا در این هنر هم میتواند طرفداران خود را راضی کند و به جمع خواننده-بازیگران سینما بپیوندد ؟

بازی او در قسمتهای اول جزیره این امیدواری را پررنگ میکند.

کد تخفیف فیلیمو در موپن

این سریال دیدنی را می توانید در شبکه خانگی فیلیمو تماشا کنید. اگر اشتراک ندارید می توانید از سایت فیلیمو اشتراک ماهیانه یا چند ماهه فیلیمو را دریافت کنید ، اگر اشتراک ندارید مژده ما به شما این است ، مراجعه به سایت موپن  !

با مراجعه به وب سایت موپن ، می توانید بیشترین کد تخفیف فیلیمو را دریافت کنید ، با وارد کردن این کد تخفیف م توانید از 40 درصد تخفیف اشتراک 3 ماهه سامانه تماشای آنلاین فیلم و سریال فیلیمو، بهره مند شوید.

 علاوه بر این کد تخفیف می توانید از پیشنهاد تخفیف دار موپن نیز استفاده نمایید ، می توانید بدون وارد کردن کد تخفیف از % 30 تخفیف اشتراک سه ماهه سامانه تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند فیلیمو بهره مند شوید .

شاید شما با رقیب فیلیمو نیز آشنا باشید، بله پلتفرم نماوا ! شما می توانید با مراجعه به سایت موپن نسبت به دریافت کد تخفیف نماوا نیز اقدام نمایید.