تشخیص مهره مار هندی اصل با سرکه

بعضی از مردم بر این باورند که اگر مهره ها پس از چند مهره مار هندی اصل دقیقه به یک ظرف حاوی سرکه سفید پرتاب شوند ، مهره ها شروع به حرکت می کنند و نزدیک تر به یکدیگر می شوند. اگر مهره ها شروع به حرکت و جذب یکدیگر کنند ، مهره های مار شما اصل هستند. آیا شما فکر می کنم این آزمون درست است ؟

پاسخ: این آزمون به طور کامل توسط ما و کارشناسان مهره مار هندی مشغول به کار در زمینه علوم سنگ و علوم غریبه را رد کرد ، و با یک آزمون ساده ، ما می توانیم این بیانیه را رد کند.

مهره مار تست در سرکه
سرکه ، به دلیل آن است که اموال قلیایی و اسید ، هر یک از آیتم آهکی و استخوان مانند است ، که در داخل آنچه استفاده می شود ، آن را طول می کشد از هم جدا. در نتیجه ، جسم در روند تجزیه شروع به حرکت می کند .

اگر مهره های خود را برداشته از داخل سرکه بعد مهره مار هندی از چند دقیقه و شما به آنها نگاه کنید با دقت شما متوجه خواهد شد که بخش هایی از آنها را فاسد و فرسوده و کوچک ذرات در داخل سرکه به طور کامل حل می شود.

در واقع هنگامی که عمل تجزیه را می توان انجام می شود پس از عملکرد شیمیایی واکنش سرکه با مار استخوان مهره را حرکت می کند داخل در موقعیت های مختلف به ارمغان می آورد و مار مهره نر و ماده به هم پیوستن.

مطالب جدید دیدنی  هدرز چیست و تاثیر آن روی شتاب ماشین - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

شما می توانید این آزمایش را با چند قطعه از استخوان های مهره مار هندی کوچک و یا حتی پوست تخم مرغ به طور کامل متوجه تجزیه تدریجی خود را در داخل سرکه انجام دهد.

مهره مار را در سرکه بررسی کنید
نکته اصلی این است که اگر مهره های شما در داخل سرکه همراه با تجزیه و تحلیل مهره ها قرار داده شوند ، علاوه بر ظاهر آنها تغییر خواهد کرد. مهره مار هندی قدرت مغناطیسی مهره های آن را نیز ضعیف خواهد شد و یا به طور کامل از دست داد و در عمل به مهر مار, هیچ عملکرد و معدن برای شما خواهد بود.

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که سرکه باعث اثر کامل مغناطیس مهره ها می شود و به حالت سابق خود باز نمی گردد. و این کنجکاوی منجر به این واقعیت می شود که اثربخشی و خواص مهره مار به طور کامل حذف می شود.

بنابراین ، ما نتیجه می گیریم که بیانیه ای در مورد آزمایش مهره مار هندی با سرکه کاملا اشتباه است و حتی برای برآوردن کنجکاوی آزمایش ارائه نمی شود.

چرا که کارایی و عملکرد دانه به طور کامل از بین می رود و اگر دانه های مغناطیسی عملا ناپدید می شوند و سپس آن را به نظر می رسد باقی می ماند که شما در حال حمل دو بی ارزش سنگ با شما و شما انتظار می رود که خواص آنها خواهد شد.

آیا آزمون مهره مار در نانوایی درست است؟
برخی از مردم بر این باورند که اگر مهره مار اصلی است ، پس از آن زمانی که شما در مقابل نانوایی راه رفتن ، تمام نان خواهد سوخت و یا هیچ یک از آن را به فر می چسبد.

مطالب جدید دیدنی  دانستنی های راه اندازی تولیدی مانتو - تاریخچه مانتو - شرکت تولید پوشاک اندیشه

سوال در اینجا این است که چگونه می توانید این درست باشد و یا ممکن است برای یک مهره مار به انجام چنین چیزی? و سوال دیگر این است که چه چیزی به نان اجاق نمی چسبد باید با اصالت مهره مار انجام شود.

هر کسی که آشپز مهره مار هندی می خواهد از خواص و منافع آن بهره مند شوند و کمک به این خواص رسیدن به خواسته ها و نیازهای خود را. چگونه دقیق شما فکر می کنم این آزمایش می تواند باشد ؟ یا چنین آزمون برای یک مهره مار به طور کلی سازگار با عقل انسان است یا نه ؟

مطالعه: مهره مار | همه چیز در مورد واقعیت مهره مار هندی چیست
پاسخ: پاسخ بسیار ساده است . پس از تحقیقات زیادی ، متوجه شدیم که برخی از فروشندگان مهره مار از این روش برای اثبات اصل وجود مهره مار استفاده می کنند .