بهترین قالیشویی جردن

بهترین قالیشویی جردن

بهترین قالیشویی جردن

 

جردن را می توان یکی از مناطق مرفه نشین تهران دانست که تعداد زیادی از قالیشویی ها در آن فعالیت دارند. این تعداد بالا سبب شده تا اهالی این ناحیه برای انتخاب  گزینه مناسب دچار سردرگمی شوند. عدم توازن بین کیفیت و قیمت یا نداشتن سرعت عمل کافی از جمله مواردی بوده که مشتریان را دچار شک و تردید کرده است. قالیشویی ملکه یکی قالیشویی های معتبر تهران می باشد که شعبه خود را در ناحیه جردن افتتاح نموده است. این قالیشویی با توجه به نقاط قوت بسیار منحصر به فردی که داشته، توانست خود را به بهترین قالیشویی در جردن تبدیل سازد. در واقع این مرکز نیازهای اهالی این ناحیه را در نظر گرفته و سپس بر این اساس خدمات و امتیازات خود را در اختیار مشتریان قرار داده است. این فاکتورها عاملی بود که شرکت یاد شده را در مدت زمان کوتاهی به یک مرکز بسیار معتبر از نظر ساکنین بدل کرد. ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا مروری بر مزایای این مرکز داشته باشید تا شما را بهتر با آن آشنا کنیم. لذا اگر جز ساکنین منطقه جردن هستید، بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

ویژگی های بهترین قالیشویی جردن

بدون شک برای رسیدن به لقب بهترین قالیشویی جردن ، باید فاکتورهای بسیار شاخصی را پیاده سازی نمود چرا که اهالی این ناحیه در انتخاب های خود بسیار سختگیرانه عمل می کنند. قالیشویی ملکه بر این موضوع اشراف داشته و به همین جهت سعی نموده تا بهترین ها را به آنها ارائه نماید. برخی از این فاکتور ها به شرح زیر است.

سرعت عمل بالا

اهالی جردن توجه ویژه‌ای به موضوع زمان دارند. آنها همواره برای امور خدماتی از شرکت‌هایی استفاده می‌کنند که بیشترین سرعت عمل را داشته باشند. قالیشویی ملکه برای اینکه بتوانند این نیاز را به خوبی پوشش دهد، پیک های سریعی را در ناحیه جردن مستقر نموده است که بلافاصله بعد از اولین تماس مشتریان خود را به محل مورد نظر آنها می رسانند. این پیک ها به خوبی با تمام مسیرهای این ناحیه آشنایی دارند. آنان پس از دریافت سفارش،آن را سریعاً به کارگاه انتقال می‌دهند. در کارگاه به دلیل استفاده از ماشین آلات مدرن، زمان شستشوی هر فرش بسیار اندک خواهد بود. بدین جهت است که پروسه ی شستشو در کارگاه هم زمان اندکی را می طلبد. این موضوع باعث می شود تا مشتریان زمان زیادی را در نوبت شستشوی فرش نباشند. مزیت دیگری که باعث می شود تا سرعت عمل قالیشویی به بالاترین حد ممکن برسد، وجود کارگاره آن ها در ناحیه جردن است. در واقع قالیشویی ملکه شعبه ی خود را در دل ناحیه جردن افتتاح کرده و بدین جهت دسترسی مشتریان به آن بسیار ساده تر شده است. ترکیب این موارد سرعت را به بالاترین حد ممکن رسانده و بدین جهت قالیشویی ملکه را به بهترین قالیشویی در جردن مبدل نموده است.

کیفیت منحصر به فرد

کیفیت فاکتوری است که می تواند بر روی انتخاب های افراد تاثیر زیادی داشته باشد. در واقع این فاکتور یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب قالیشویی در ناحیه جردن به حساب می‌آید. قالیشویی ملکه سعی کرده تا در این زمینه به بهترین نحو ممکن عمل نماید. این مرکز نیروهای ویژه ای را استخدام کرده که اشراف کاملی بر روی فرش و لکه های آن دارند. این افراد به خوبی می‌دانند که برای هر نوع فرش چه شیوه ی شستشویی استفاده نمایند. از طرفی دیگر آنها مواد شوینده را متناسب با نوع لکه تغییر می دهند. این موضوع باعث می‌شود تا فرش‌ها در بهترین وجه ممکن تمیز شوند. از طرفی دیگر این قالیشویی همواره از مواد شوینده ی خارجی و درجه یک برای شستن و تمیز کردن فرش های مشتریان استفاده می کند. این مواد قدرت لکه بری بیشتری دارند و به همین جهت هر فرش که از این مرکز خارج می شود، همواره در بهترین حالت خود تمیز شده است. این کیفیت منحصر به فرد باعث شده تا قالیشویی ملکه بهترین قالیشویی در جردن باشد.

استفاده از ماشین آلات مدرن

به کارگیری ماشین آلات مدرن از دیگر مشخصه های مهمی است که در قالیشویی ملکه دیده می‌شود. این قالیشویی سعی کرده تا جدیدترین و البته پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه شستشو و تمیز کردن فرش را در کارگاه خود مستقر نماید. این تجهیزات تقریباً کلیه ی فرآیند شستشو و تمیز کردن فرش را در بر می‌گیرند. آنها می‌توانند دخالت نیروی انسانی را به حداقل برسانند. بدین جهت است که آسیب های ناشی از خطای انسانی در این مرکز دیده نمی شود. از طرفی دیگر ماشین‌آلات می‌توانند سرعت شست‌وشو را افزایش و هزینه های نهایی را هم کاهش دهند. این موضوع در ترکیب با دو فاکتور یادشده باعث شده تا این مرکز به عنوان بهترین قالیشویی در جردن شناخته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>