بارتلبی – هتل ها چگونه می خواهند کارگران از راه دور را جذب کنند | کسب و کار

تیاو BUSY کارگر به ساعت روی لپ تاپ خود نگاه می کند و متوجه می شود که ساعت نزدیک به 13:00 است. وقت ناهار بنابراین او تلفن را برمی دارد و می خواهد با سرویس اتاق صحبت کند. یک وعده غذایی گرم 20 دقیقه بعد ظاهر می شود. بدون نیاز به پخت و پز و یا شستن.

اگر این چشم انداز جذاب باشد ، شما می توانید مشتری بالقوه یکی از گروههای هتلی بسیاری باشید که سعی در ترغیب مردم به اجاره اتاق برای استفاده به عنوان دفتر دارند. این ایده مقدار معینی را حس می کند. در طول همه گیری ، تعداد اتاقهای هتل از مهمانان کم است. بعضی از کارگران نشستن هر روز روی میز آشپزخانه خیلی سخت (یا کسل کننده) است.

زنجیره های بزرگ در حال آزمایش هستند تا اندازه این بازار را آزمایش کنند. هیلتون خدمات جدیدی را با نام Workspaces در آمریكا ، انگلیس و كانادا راه اندازی كرده است كه به كارگران این فرصت را می دهد كه از سالن بدنسازی یا استخر (در صورت وجود) و اجاره دوچرخه رایگان استفاده كنند. زنجیره Wyndham بسته های کارگری را در هتل های کالیفرنیا ، فلوریدا و کارولینای جنوبی ارائه می دهد.

مدت هاست که هتل ها از بازار تجارت ، پذیرایی از مسافران تجاری ، کنفرانس ها و گردهمایی های تیمی سود خوبی کسب کرده اند. آنها همچنین تشخیص داده اند که به یک سیگنال Wi-Fi خوب برای جلب نظر تجار و حامیان لپ تاپ نیاز دارند. اما اجاره اتاق به طور روزمره به طور سنتی برشی متفاوت از بازار را در اختیار دارد.

بارتلبی بخشی از این ستون را در Sofitel St James ، هتلی مجلل در قلب West End لندن نوشت. این مطمئناً برای همه کسانی که توانایی خرید آن را دارند ، یک حلقه عالی خواهد بود – 299 پوند (388 دلار) در روز ، صبحانه ، ناهار و کوکتل با 50 پوند دیگر. ستون ستون نویس شما یک اتاق نشیمن با میز ، چاپگر و خرد کن ، به علاوه یک میز چهار نفره ، دو صندلی راحت و یک مبل را ارائه می دهد. لمس های کوچک و زیبا شامل قلم های اضافی ، نوار فروش ، قیچی و منگنه بود. همه کارمندان از ماسک استفاده می کردند و فاصله مطمئنی را رعایت می کردند. مکان بسیار آرام بود ، که به تمرکز کمک می کرد.

به نظر خوب که این امکانات خوب بود ، اما مطمئناً فراتر از بودجه یک کارگر عادی است که ممکن است در تعطیلات مدرسه به دنبال فرار از سازندگان یا بچه ها باشد. گزینه ارزان Sofitel با قیمت 199 پوند در دسترس است اما این امر همچنان مستلزم سخاوتمندانه بودن سیاست هزینه شرکت است. اگر اشتغال کامل دارید ، بدون هزینه اضافی می توانید در دفتر عقب نشینی کنید. و اگر یک کارگر آزاد هستید ، ممکن است به سادگی به نزدیکترین کافی شاپ بروید ، جایی که می توانید با قیمت چند کاپوچینو صندلی را با رعایت فاصله اجتماعی تهیه کنید.

گزینه دیگر برای کارگران انگلیس میخانه سنتی است ، برخی سعی دارند با ارائه بسته های “داغ میز” تجارت خود را انجام دهند. یک طلا و جواهر در وارینگتون ، شهری در شمال غربی انگلیس ، بسته ای 12 پوندی را به همراه یک وعده غذایی ، قهوه نامحدود و اتصال اینترنت ارائه می دهد. (اینکه آیا میخانه می تواند مکانی عالی برای تمرکز باشد یا خیر ، موضوع دیگری است ؛ یک دفتر با طرح آزاد در مقایسه مانند یک صومعه تراپیست به نظر می رسد.)

تعداد کمی از انگلیسی ها دور از میخانه زندگی می کنند. در مقابل ، گرچه بارتلبی از اقامتگاه مجلل لذت می برد ، اما سفر وی به سنت جیمز نیاز به یک سفر طولانی داشت. برای بسیاری از کارگران ، نبود رفت و آمد روزانه یکی از پاداش های بزرگ قفل شدن است. بنابراین اتاق های هتل اگر فاصله کمی داشته باشند به احتمال زیاد مورد توجه کارگران قرار می گیرد ، به این معنی که آنها بیش از مراکز شهرها باید در حومه شهر باشند. هتل های حومه نیز بسیار ارزان تر خواهند بود. هیلتون یک بسته کاری در یک هتل همپتون در غرب لندن با یک معامله 45 پوند در روز ارائه می دهد.

حتی در این صورت ، بازار احتمالاً یک محصول خوب است. حضور در خانه به کارگران این امکان را می دهد که تمام راحتی های انتخابی خود (کتاب ، میان وعده ، چای مورد علاقه) را برای تحویل گرفتن. اگر مردان زایمان یا نگهداری تماس بگیرند ، آنها آنجا خواهند بود. و تنها نشستن در اتاق هتل ، هرچند تمرکز خوبی داشته باشد ، بیشتر از حضور در محیط آشناتر خانه خود باعث افزایش احساس انزوا می شود.

هنوز هم ، گاهی اوقات ممکن است کمی انزوا مورد استقبال قرار گیرد ، همانطور که نویسندگان برای اتمام نسخه های خطی خود به یک کابین عقب نشینی می کنند. کارگرانی که پروژه بزرگی برای اتمام دارند ممکن است از تعطیلات هتل لذت ببرند ، به خصوص اگر دفتر کار آنها پروتئین های covid-19 را نداشته باشد تا ترس آنها را راحت کند. همچنین هتل ها می توانند مکان مناسبی برای انجام مصاحبه های شغلی باشند ، مشروط بر اینکه شرکت ها به قوانین فاصله اجتماعی اجتماعی دولت احترام بگذارند.

با این حال ، برای هواپیماهای بدون سرنشین فروتن مانند بارتلبی ، خانه همچنان به عنوان دفتر مورد نظر خود انتخاب خواهد شد ، حتی اگر این به معنای شستشو باشد. در واقع وقت آن است که از نوشتن دست بکشید و کتری را پر کنید.

یادداشت سردبیر: برخی از پوشش های covid-19 ما برای خوانندگان رایگان است اکونومیست امروز، خبرنامه روزانه ما. برای اطلاعات بیشتر و ردیاب همه گیر ما ، به مرکز ما مراجعه کنید

این مقاله در بخش تجارت چاپ چاپ تحت عنوان “لوکس با لپ تاپ شما” منتشر شد

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد