آموزش سئو – بهترین آموزش کامل سئو حرفه ای سایت [2021] – آکادمی 98

خوب این یک خبر خوب برای کسانی است که میخوهند وارد عرصه سئو بشوند چرا که روزانه تعداد بسیار زیادی سایت ایجاد میشود که همه آنها به سئو و در نهایت مشتری هدف احتیاج دارند و از آنجایی که سئو نسبی است و بستگی به این دارد که رقبا چقدر وب سایت هایشان را سئو کرده اند، این یک کار تقریبا مادام العمر است و باید وب سایت رقبا رو بررسی و بر اساس آنها کار خودتان را انجام دهید، اگر هم شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید باید این را بدانید که سئو یکباره نیست و اگر شما این علم را ندانید باید هزینه بسیار زیادی را هرچند ماه یکبار و یا حداقل سالانه پرداخت کنید تا وب سایت خودتان را در نتایج نخست گوگل قرار دهید . مثلا اگر کسی مقاله سایت شما را کپی و در سایت خود قرار دهد، و در نهایت به عنوان منبع به سایت شما لینک دهد، شما بهترین بک لینک را دریافت کرده اید. چرا این منبع بدرد شما می خورد؟ هیچ تضمینی برای تعیین دقیق رتبه شما در بازه زمانی مشخص وجود ندارد چرا که اطلاعاتی از آپدیت های بعدی گوگل و میزان فعالیت رقبا در دست نیست.

در کنار ابزارهای سئو گوگل ، بسیاری از ابزارهای انالیز مثل gtmetrix و w3c validator و alexa و… بعد از مدتی ذهن شما را دچار تناقض و پراکندگی خواهد کرد. این فاکتورها را اصطلاحا onpage seo می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست. تعداد دفعات استفاده از کلمات مترادف باید کمتر از تعداد دفعات تکرار کلمه کلیدی باشد. آکادمی وبسیما با برگزار دوره های حضوری در زمینه دوره آموزش سئو، آموزش گوگل وبسمتر و آموزش سئو کلاه خاکستری به شما کمک میکند که مجموعه ای ارزشمند از دانش و تجربه را در زمانی کوتاه کسب کرده و جایگاه خود را در نتایج جستجو بهبود دهید. یک سرفصل مهم در دوره اختصاصی سئوبهینه ، سئو قالب وب سایت است. تعداد متوسط کلمات در بسیار ی از نتایج صفحه اول گوگل بالای 1890 کلمه است (البته این آمار در پی تحقیق در حدود 1 میلیون وب سایت خارجی بدست آمده است و متوسط کلمات در سایتهای فارسی کمتر از این میزان است. نحوه ساخت بکلینک ، وب سایت هایی که مستعد این کار هستند ، لینک سازی داخلی ، جریان لینک در سایت را آموزش خواهیم داد که معمولا به یک جلسه زمان نیاز دارد.

در واقع ارائه تضمین به کارفرما شانس پذیرش پروژه را افزایش میدهد ولی همانطور که خود گوگل نیز بارها اعلام کرده است این روش نوعی از کلاه برداری است. در بروزرسانی های جدید گوگل قابلیت بسیار خوبی که در اختیار وبمستران قرار گرفته، امکان تعریف چندین سوال برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل می باشد. متا دیسکریپشن در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو در زیر عنوان نمایش داده می شود. با انجام تمامی تکنیک های سئو کلاه سفید، سئو کلاه خاکستری و به طور کلی حرکت های مثبت سبب رشد شما در نتایج جستجو و رسیدن به لینک یک گوگل خواهد شد. یعنی سایت هایی که روزانه، دو روز یکبار و یا به هر شکلی مطالب جدید داخل سایت قرار می دهند شانس بیشتری در رتبه بندی لینک های اول گوگل خواهند داشت. یا “بهترین مرکز ماساژ تهران”؟ همانطور که گفته شد، تکنیک های سئو کلاه خاکستری یا Gray Hat SEO ممکن است تاثیر مثبت و حتی ممکن است تاثیر منفی داشته باشد. زمانی که شما بتوانید به تکنیک ها مهم تسلط کامل پیدا کنید، به راحتی قادر خواهید بود سایت خود را سئو کنید.

سئو کلاه سیاه تکنیک های غیر اخلاقی سئو برای بالا بردن رتبه سایت هستند. برای مشاهده اینفوگرافیک کلاه سفید با سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. هرچند ماه یکبار گوگل این تکنیکهای کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایتهایی که از این روش استفاده کردهاند را تنبیه خواهد کرد. گوگل به انتخاب کاربران توجه زیادی خواهد کرد. در این ویدیو با چند مثال ساده می آموزیم که سئو چیست و چرا باید به این مفهوم توجه ویژه ای داشته باشیم. سعی کنین برای یک شروع مبتدی ولی قوی در سئو برای خودتون چند کلمه کلیدی خیلی ساده رو در نظر بگیرین. با کلماتی شروع کنین که اصلا هیچ کسی سرچ نمیکنه و خیلی راحت هستند وقتی صفحه اول گوگل ببینیدشون اعتماد به نفس می گیرین و کم کم برین سمت کیوردهای سخت و سخت تر تا سطح سئو حرفه ای که جنگ سئو رو ببینید. پاسخ به این سوال برای هر کسب و کار و سایتی متفاوت خواهد بود؛ بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلماتی که هدف گذاری کرده اید و وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد.